קו 1
דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 1 (דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדליה צעירה מרכז ומסתיים במרכז תרבות.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות (26 תחנות)
דליה צעירה מרכז
גנים ציבוריים
צומת אלמחרקה
מסעף עוקף דליה
מרכז מסחרי
מגרש כדורגל
בית ספר חטיבת ביניים
בית עלמין
מרכז הדרכה
מועצה מקומית
מרכז העיר 1
בית הבד
בית העם גברים
עבד קדור
בנק הפועלים
שכונת ואדי אל פאש
בנק לאומי
מרכז מסחרי
אלביט הישן
וואדי אלפאש 2
עוקף דאליה
עוקף מתנ''ס 4
וואדי אלפאש 1
עוקף מתנ''ס 3
עוקף מתנ''ס 1
מרכז תרבות
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-17:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות (דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 1 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 17:00 | 30 |
ב׳ | 18:00 - 22:30 | 30 |
ג׳ | 06:00 - 22:30 | 30 |
ד׳ | 06:00 - 22:30 | 30 |
ה׳ | 06:00 - 22:30 | 30 |
ו׳ | 06:00 - 17:00 | 30 |
ש׳ | 18:00 - 22:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ דליה צעירה מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
1 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 1 היא דליה צעירה מרכז והתחנה האחרונה היא מרכז תרבות.
קו 1 (דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (דליה צעירה מרכז←מרכז תרבות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 540 - חיל האויר/הסיירת הירושלמית-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 793 - הגפן/הפרסים-חיפה<->דרך יצחק רבין / אל ג'בל-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 52 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מוקיבלה/תחנה סופית-הגלבוע-10/ לוח זמנים
- 191 - נופית/יציאה-נופית<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-10/ לוח זמנים
- 12 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 82 - טולדנו/הרב משה כהן-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 185 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->בית ספר מגידו / 6953-מגידו-10/ לוח זמנים
- 13 - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 3 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-30/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מושב ליבנים-לבנים-10/ לוח זמנים
- 1 - מרכזית הקריות-קרית מוצקין<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה מטרונית-חיפה-20/ לוח זמנים
- 882 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 93 - הדקל/צאלון-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 859 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 13א - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-21/ לוח זמנים