קו 978
זכרון יעקב←רמת גן
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 978 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 978 (זכרון יעקב←רמת גן) יש 22 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך אהרון/דרך שרה ומסתיים במסוף אלוף שדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 978 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זכרון יעקב←רמת גן (22 תחנות)
דרך אהרון/דרך שרה
דרך שרה/העליה
דרך שרה/כ''ט בנובמבר
דרך שרה/קדמה
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
צומת זכרון יעקב/כביש 4
צומת אור עקיבא למערב
שדרות שידלובסקי/וייצמן
מחלף אור עקיבא
צומת אולגה
מחלף נתניה
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
קניון בני ברק/אהרונוביץ
אהרונוביץ'/הרב ריינס
רבי עקיבא/הרב כהנמן
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/הרב יעקב לנדא
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
מסוף אלוף שדה
שאלות ותשובות לגבי קו 978
מתי מתחיל לפעול קו 978?
קו 978 מתחיל לפעול ב-10:30 בשלישי
באיזו שעה קו 978 מפסיק לעבוד?
קו 978 מפסיק לפעול ב-13:50 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 978?
כדי לראות מתי קו זכרון יעקב←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זכרון יעקב←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 978 (זכרון יעקב←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זכרון יעקב←רמת גן (זכרון יעקב←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 978 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 978 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 978 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 978 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 978
קו 978 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 11:00 - 13:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:00 - 13:50 | 170 |
ב׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 10:30 - 21:30 | - |
ד׳ | 13:00 - 22:00 | 45 - 90 |
ה׳ | 13:00 - 22:00 | 45 - 90 |
ו׳ | 11:00 - 13:50 | 170 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל978 (מ דרך אהרון/דרך שרה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 978 (זכרון יעקב←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 978
תעריף הנסיעה ב978 (זכרון יעקב←רמת גן) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
978 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 978 היא דרך אהרון/דרך שרה והתחנה האחרונה היא מסוף אלוף שדה.
קו 978 (זכרון יעקב←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 978. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 978.
מעקב אחר קו האוטובוס 978 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 978 (זכרון יעקב←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 978 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 978 ב-ישראל
978 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 37 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר הזית/הגפן-עבדון-1#/ לוח זמנים
- 887 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#יעד ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 17 - קרן היסוד-צפת<->קרן היסוד-צפת-3#/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 93 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->בית ספר מאר אליאס-אעבלין-2א/ לוח זמנים
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 360 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 17א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 2 - אום אלשתוייה-אעבלין<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-2ב/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11טל-אל ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 981 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1א/ לוח זמנים
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 67 - מרכז טניס-סאג'ור<->קופת חולים כללית-דייר אל אסד-1א/ לוח זמנים
- 983 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים