Б1 Линия
Терминал Изгрев / Izgrev Terminus
БургасБус
БургасБус Б1 автобус График на маршрута и спирки (Актуализирано)
Б1 автобус (Терминал Изгрев / Izgrev Terminus) 17 спирки заминава от Терминал Меден Рудник / Meden Rudnik Terminus и завършва курса на Терминал Изгрев / Izgrev Terminus.
Изберете някоя от Б1 автобус спирки по-долу, за да намерите актуализирани времеви графици в реално време и да видите картата на маршрута им.
Направление: Терминал Изгрев / Izgrev Terminus (17 спирки)
Терминал Меден Рудник / Meden Rudnik Terminus
Бадемите / Bademite
Резвая / Rezvaya
Захари Стоянов / Zahari Stoyanov
Езеро Вая / Vaya Lake
Спортна / Sportna
Терминал Юг / South Terminus
Тройката / Troykata
Ulitsa "Aleksandrovska", 120
Стефан Стамболов / Stefan Stambolov
Зорница / Zornitsa
Ж.К. Зорница, Бл. 14 / Zornitsa Qr, Bl. 14
Никола Петков / Nikola Petkov
Ж.К. Изгрев, Бл. 39 / Izgrev Qr, Bl. 39
Добри Чинтулов / Dobri Chintulov
Акве Калиде / Aquae Calidae
Терминал Изгрев / Izgrev Terminus
Б1 ЧЗВ
В колко часа започва работа Б1 автобус?
Услугите на автобус Б1 започват в 04:40 в понеделник, вторник, сряда, четвъртък, петък.
В колко часа Б1 автобус спра да работи?
Услугите на автобус Б1 приключват в 23:10 в неделя, понеделник, вторник, сряда, четвъртък, петък, събота.
В колко часа пристига Б1 автобус?
Кога идва Автобус линия Терминал Изгрев / Izgrev Terminus? Проверете Времената на Пристигане в Реално Време за време на пристигане наживо и вижте пълния график за Автобус линия Терминал Изгрев / Izgrev Terminus, който е най-близо до Вашето местоположение.
Дали линия Б1 автобус на БургасБус минава в Ден на труда?
Работните часове на Б1 автобус в Ден на труда може да се променят. Моля, проверете приложението Moovit за повече подробности.
Има ли Б1 автобус спирка близо до мен?
Кликнете тук, за да видите най-близката Б1 автобус спирка.
Б1 автобус График
Б1 автобус маршрут работи всеки ден. Часове по официален график: 04:40 - 23:10
Ден | Работни часове | Честота (мин) |
---|---|---|
пон | 04:40 - 23:10 | 12 - 20 |
вто | 04:40 - 23:10 | 12 - 20 |
сря | 04:40 - 23:10 | 12 - 20 |
чет | 04:40 - 23:10 | 12 - 20 |
пет | 04:40 - 23:10 | 12 - 20 |
съб | 05:00 - 23:10 | 12 - 20 |
нед | 05:00 - 23:10 | 14 - 20 |
БургасБус автобус Известия за Услуги
Вижте всички актуализации на Б1 (от Терминал Меден Рудник / Meden Rudnik Terminus), включително информация за статус в реално време, автобус закъснения, промени на маршрути, промени на местоположения на спирки и всякакви други промени в услугата. Получете преглед на карта в реално време на Б1 (Терминал Изгрев / Izgrev Terminus) и проследете автобус, докато се движи по картата. Изтеглете приложението за цялата информация за БургасБус сега.
Такса на линия Б1 автобус
Цените на БургасБус Б1 (Терминал Изгрев / Izgrev Terminus) може да се променят въз основа на няколко фактора. За повече информация относно цените на билети за БургасБус, моля, проверете приложението Moovit или официалния уебсайт на БургасБус.
Б1 (БургасБус)
Първата спирка от маршрута Б1 автобус е Терминал Меден Рудник / Meden Rudnik Terminus, а последната спирка е Терминал Изгрев / Izgrev Terminus. Б1 (Терминал Изгрев / Izgrev Terminus) работи в всеки ден.
Допълнителна информация: Б1 има 17 спирки, а общата продължителност на пътуването за този маршрут е приблизително 40 минути.
В движение сте? Вижте защо над 1.5 потребители вярват на Moovit като най-доброто приложение за обществен транспорт. Moovit Ви предлага маршрути на БургасБус , автобус тракери в реално време, упътване в реално време, маршрутни карти на линии в Бургас и помага да намерите най-близкия Б1 автобус спирки до вас. Нямате интернет достъп? Изтеглете офлайн PDF карта и графици за автобус за Б1 автобус, за да поемете на път.
Автобус тракер на линия Б1 в реално време
Проследете линия Б1 (Терминал Изгрев / Izgrev Terminus) на картата наживо в реално време и следвайте местоположението ѝ, докато се движи между спирките. Използвайте Moovit като автобус тракер на линия Б1 автобус тракер приложение на наживо БургасБус и никога не изпускайте своя автобус.
Използвайте приложението като програма за планиране на пътуване за БургасБус или програма за планиране на пътуване за Автобус или тролейбус, за да планирате маршрута си около Бургас. Организаторът на пътуване показва актуализирани данни за БургасБус и всеки автобус, включително линия Б1, в Бургас
Б1 - Алтернативни Упътвания
БургасБус Линии в Бургас
- 7А - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION - ЛОЗОВО / LOZOVO/ Разписание
- 9А - ТЕРМИНАЛ МЕДЕН РУДНИК / MEDEN RUDNIK TERMINUS - ВЪРЛИ БРЯГ / VARLI BRYAG - ШИЛОТО / SHILOTO/ Разписание
- Б11 - ТЕРМИНАЛ ИЗГРЕВ / IZGREV TERMINUS - ТЕРМИНАЛ МЕДЕН РУДНИК / MEDEN RUDNIK TERMINUS/ Разписание
- Б12 - ТЕРМИНАЛ СЛАВЕЙКОВ / SLAVEYKOV TERMINUS - ТЕРМИНАЛ МЕДЕН РУДНИК / MEDEN RUDNIK TERMINUS/ Разписание
- 7 - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION - ДОЛНО ЕЗЕРОВО / DOLNO EZEROVO/ Разписание
- 5 - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION - АТИЯ / ATIYA - РАВНА ГОРА / RAVNA GORA/ Разписание
- 12 - ТЕРМИНАЛ СЛАВЕЙКОВ / SLAVEYKOV TERMINUS/ Разписание
- 92 - ТЕРМИНАЛ МЕДЕН РУДНИК / MEDEN RUDNIK TERMINUS - ГРОБИЩЕН ПАРК / CEMETERY - ТЕРМИНАЛ СЛАВЕЙКОВ / SLAVEYKOV TERMINUS/ Разписание
- 32 - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION - ВЕТРЕН / VETREN - БАНЕВО / BANEVO - ИЗВОРИЩЕ / IZVORISHTE - БРЯСТОВЕЦ / BRYASTOVETS - ДРАГАНОВО / DRAGANOVO/ Разписание
- БО - ТЕРМИНАЛ СЛАВЕЙКОВ / SLAVEYKOV TERMINUS - ЗАХАРИ СТОЯНОВ / ZAHARI STOYANOV/ Разписание
- 82 - ГОРНО ЕЗЕРОВО / GORNO AZAROVO - БУРГАРСКИ КОРАБОСТРОИТЕЛНИЦИ / BURGAS SHIPYARDS - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION/ Разписание
- 10 - БУРГАС / BURGAS - СЛЪНЧЕВ БРЯГ / SUNNY BEACH/ Разписание
- 6 - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION - ЧЕРНО МОРЕ / CHERNO MORE - РУДНИК / RUDNIK/ Разписание
- 15А - ТЕРМИНАЛ ЮГ / SOUTH TERMINUS - ЛЕТИЩЕ БУРГАС / BURGAS AIRPORT - САРАФОВО / SARAFOVO/ Разписание
- НОЩНА - ТЕРМИНАЛ СЛАВЕЙКОВ / SLAVEYKOV TERMINUS - ТЕРМИНАЛ МЕДЕН РУДНИК / MEDEN RUDNIK TERMINUS/ Разписание
- T1 - ТЕРМИНАЛ МЕДЕН РУДНИК (КРЪГОВА ЛИНИЯ) / TERMINAL MEDEN RUDNIK (CIRCLE LINE)/ Разписание
- 17 - ТЕРМИНАЛ ЮГ / SOUTH TERMINUS - КРАЙМОРИЕ / KRAYMORIE/ Разписание
- 81 - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION - БУРГАРСКИ КОРАБОСТРОИТЕЛНИЦИ / BURGAS SHIPYARDS - ГОРНО ЕЗЕРОВО / GORNO EZEROVO/ Разписание
- 18 - АВТОГАРА ЗАПАД / WEST BUS STATION - МАРИНКА / MARINKA - ТВЪРДИЦА / TVARDITSA - ИЗВОР / IZVOR/ Разписание