לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) יש 59 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחוף נפרד/שדרות בן גוריון ומסתיים בשד. אל��עזר בן יהודה/עולי הגרדום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (59 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
חוף נפרד/שדרות בן גוריון
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף דלילה/יפה נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף/השונית
צפה בלוח הזמנים המלא
מרינה/יפה נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
חוף בר כוכבא/יפה נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
בר כוכבא/גולני
צפה בלוח הזמנים המלא
אבא אחימאיר/בר כוכבא
צפה בלוח הזמנים המלא
מלון הולידיי אין
צפה בלוח הזמנים המלא
ככר נחשון
צפה בלוח הזמנים המלא
גדעון בן יואש/יפתח הגלעדי
צפה בלוח הזמנים המלא
בן יואש/איילון
צפה בלוח הזמנים המלא
בן יואש \ עתניאל
צפה בלוח הזמנים המלא
גדעון בן יואש/סמטת שמגר
צפה בלוח הזמנים המלא
צבי סגל/יפתח הגלעדי
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. ירושלים/תרצה
צפה בלוח הזמנים המלא
האצ''ל/משה שרת
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. הציונות/שרה אהרונסון
צפה בלוח הזמנים המלא
מקיף עירוני ד'/שדרות הציונות
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות מונטיפיורי/טרומפלדור
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות מונטיפיורי/שדרות ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות ירושלים/שדרות מונטיפיורי
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. מנחם בגין/שד. יצחק רבין
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בגין/עמיעד
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בגין/עמיעד
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות ספרד/אקסודוס
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות ספרד/אופירה
צפה בלוח הזמנים המלא
יהדות ספרד/כנפי נשרים
צפה בלוח הזמנים המלא
כנפי נשרים/חניתה
צפה בלוח הזמנים המלא
כל ישראל חברים/דותן
צפה בלוח הזמנים המלא
כי''ח/אקסודוס
צפה בלוח הזמנים המלא
אקסודוס/מבצע משה
צפה בלוח הזמנים המלא
אקסודוס/חופית
צפה בלוח הזמנים המלא
אנה פרנק/שד.מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
מסוף רמז/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
דוד רמז/הפלמ''ח
צפה בלוח הזמנים המלא
הרצל/הפלמ''ח
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון חוצות/כצנלסון
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ההסתדרות/בן גוריון
צפה בלוח הזמנים המלא
בן גוריון/נאות אשקלון
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/בן זומא
צפה בלוח הזמנים המלא
עליית הנוער/הצופים
צפה בלוח הזמנים המלא
הסוכנות היהודית/בני עקיבא
צפה בלוח הזמנים המלא
הסוכנות היהודית/השומר הצעיר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות עופר/הסוכנות היהודית
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/אפרים צור
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/יוספטל
צפה בלוח הזמנים המלא
ביאליק/ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
ש''י עגנון/ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
ש''י עגנון/קופת חולים
צפה בלוח הזמנים המלא
שפירא/ש''י עגנון
צפה בלוח הזמנים המלא
ח.מ. שפירא/משה יוליש
צפה בלוח הזמנים המלא
שפירא/יעקב וייס
צפה בלוח הזמנים המלא
ח.מ.שפירא/אבשלום חביב
צפה בלוח הזמנים המלא
שפירא/שני אליהו
צפה בלוח הזמנים המלא
שני אליהו/עולי הגרדום
צפה בלוח הזמנים המלא
עולי הגרדום/שני אליהו
צפה בלוח הזמנים המלא
עולי הגרדום/עמיעוז
צפה בלוח הזמנים המלא
עולי הגרדום/יחיעם
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. אל��עזר בן יהודה/עולי הגרדום
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-16:05 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 3 של דן בדרום (Dan Badarom) - חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 23:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
05:00 - 23:30
20 - 30
ב׳
05:00 - 23:30
20 - 30
ג׳
05:00 - 23:30
20 - 30
ד׳
05:00 - 23:30
20 - 30
ה׳
05:00 - 23:30
20 - 30
ו׳
06:05 - 16:05
20
ש׳
20:40 - 23:30
20 - 30
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ חוף נפרד/שדרות בן גוריון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
3 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 3 היא חוף נפרד/שדרות בן גוריון והתחנה האחרונה היא שד. אל��עזר בן יהודה/עולי הגרדום.
קו 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
קו 3 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (חוף נפרד/שדרות בן גוריון←שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל