קו 319
אשדוד←תל אביב-יפו
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 319 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 319 (אשדוד←תל אביב-יפו) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 319 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←תל אביב-יפו (13 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שד. ירושלים/שד.הרצל
שד' ירושלים/התקומה
בני ברית/יהודה הלוי
שדרות בני ברית/יצחק הנשיא
בני ברית/הפלמח
שד.בני ברית/הנחושת
בני ברית / הבושם
צומת נמל אשדוד
צומת ניר גלים
צומת נווה הרצוג
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 319
מתי מתחיל לפעול קו 319?
קו 319 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 319 מפסיק לעבוד?
קו 319 מפסיק לפעול ב-19:10 בראשון, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 319?
כדי לראות מתי קו אשדוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 319 (אשדוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←תל אביב-יפו (אשדוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 319 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 319 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 319 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 319 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 319
קו 319 פועל בראשון, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:10 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 19:10 | 15 - 45 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 19:10 | 15 - 45 |
ה׳ | 06:10 - 19:10 | 15 - 45 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל319 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 319 (אשדוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 319
תעריף הנסיעה ב319 (אשדוד←תל אביב-יפו) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
319 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 319 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 319 (אשדוד←תל אביב-יפו) פועל בראשון, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 319. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 319.
מעקב אחר קו האוטובוס 319 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 319 (אשדוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 319 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 319 ב-ישראל
319 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 359 - קניון איילון-בני ברק<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-2#
- 10 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 77 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שדרות ירושלים/שדרות משה דיין-אשדוד-2#
- 152 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 356 - קניון איילון-בני ברק<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 183 - מסוף יותם ויואב/רציפים-פתח תקווה<->נירית/גולן-נירית-10/ לוח זמנים
- 13א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 477 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 304 - יהודה הלוי/הרב כלף-ראש העין<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 78 - בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד<->שד.הרצל/בן עמי-אשדוד-2#
- 17 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->דרך מנחם בגין/חיים נחמן ביאליק-גן יבנה-1#/ לוח זמנים
- 30 - אליהו הנביא/ירמיהו הנביא-ראש העין<->אוניברסיטת בר אילן/מקס ואנה ווב-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 312 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 317 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 326 - אלטלנה/מנחם בגין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 9א - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-21
- 336 - מועצה/הכוהנים-בני עי''ש<->מתחם יס פלאנט-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים