413 Линия
Централна Гара / Central Railway Station
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ 413 автобус График на маршрута и спирки (Актуализирано)
413 автобус (Централна Гара / Central Railway Station) 30 спирки заминава от Технополис Ж.К. Младост 4 / Technopolis Mladost 4 Qr. (2495) и завършва курса на Централна Гара / Central Railway Station (1327).
Изберете някоя от 413 автобус спирки по-долу, за да намерите актуализирани времеви графици в реално време и да видите картата на маршрута им.
Направление: Централна Гара / Central Railway Station (30 спирки)
Технополис Ж.К. Младост 4 / Technopolis Mladost 4 Qr. (2495)
Кино Арена Іі / Arena II Cinema (2493)
Метростанция Бизнес Парк / Business Park Metro Station (2491)
Бл. 437 Ж.К. Младост 4 / Bl. 437, Mladost 4 Qr. (0219)
Бл. 325 Ж.К Младост 3 / Bl. 325, Mladost 3 Qr. (2489)
Бл. 323 Ж.К Младост 3 / Bl. 323, Mladost 3 Qr. (2487)
Бл. 205 Ж.К. Младост 2 / Bl. 205, Mladost 2 Qr. (0157)
Бл. 206 Ж.К. Младост 2 / Bl. 206, Mladost 2 Qr. (0158)
Ж.К. Младост 2 / Mladost 2 Qr. (0663)
Бл. 245 Ж.К. Младост 2 / Bl. 245, Mladost 2 Qr. (2677)
Естакадата Ж.К. Младост 2 / Mladost 2 Qr. Overhead Road (2806)
Бл. 49 Ж.К. Дървеница / Bl. 49, Darvenitsa Qr. (1588)
Ж.К. Дървеница / Darvenitsa Qr. (0800)
Унсс / University Of National And World Economy (1691)
Висше Училище По Телекомуникации / University Of Telecommunications And Post (1397)
Бул. Д-Р Г. М. Димитров / G. M. Dimitrov Blvd. (0316)
Мгу Св. Ив. Рилски / University Of Mining And Geology (1032)
Метростанция Г.М. Димитров / G. M. Dimitrov Metro Station (2679)
Ж.К. Дианабад / Dianabad Qr. (0627)
Стц Интерпред / Interpred World Trade Centre (1112)
Руско Посолство / Russian Embassy (1493)
Телевизионна Кула / Television Tower (1733)
Румънско Посолство / Embassy Of Romania (1489)
Ул. Калиманци / Kalimantsi St. (1972)
Ул. Оборище / Oborishte St. (2070)
Гара Подуяне / Poduyane Train Station (0467)
Ул. Бяло Море / Byalo More St. (1857)
Пл. Сточна Гара / Stochna Gara Sq. (1314)
Пл. Лъвов Мост / Lions' Bridge Sq. (1275)
Централна Гара / Central Railway Station (1327)
413 ЧЗВ
В колко часа започва работа 413 автобус?
Услугите на автобус 413 започват в 04:35 в вторник, сряда.
В колко часа 413 автобус спра да работи?
Услугите на автобус 413 приключват в 22:50 в вторник, сряда.
В колко часа пристига 413 автобус?
Кога идва Автобус линия Централна Гара / Central Railway Station? Проверете Времената на Пристигане в Реално Време за време на пристигане наживо и вижте пълния график за Автобус линия Централна Гара / Central Railway Station, който е най-близо до Вашето местоположение.
Колко е 413 (Централна Гара / Central Railway Station) автобус таксата?
Централна Гара / Central Railway Station (Централна Гара / Central Railway Station) автобус таксата е около лв1.60.
Дали линия 413 автобус на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ минава в Вторият ден на Коледа, Коледна ваканция, Нова година, Освобождение and Страстна събота?
Работните часове на 413 автобус в Вторият ден на Коледа, Коледна ваканция, Нова година, Освобождение and Страстна събота може да се променят. Моля, проверете приложението Moovit за повече подробности.
Има ли 413 автобус спирка близо до мен?
Кликнете тук, за да видите най-близката 413 автобус спирка.
413 автобус График
413 автобус маршрут работи всеки ден. Часове по официален график: 05:09 - 22:55
Ден | Работни часове | Честота (мин) |
---|---|---|
пон | 05:09 - 22:55 | 20 - 30 |
вто | 04:35 - 22:50 | 15 - 24 |
сря | 04:35 - 22:50 | 15 - 24 |
чет | 05:09 - 22:55 | 20 - 30 |
пет | 05:09 - 22:55 | 20 - 30 |
съб | 05:09 - 22:55 | 20 - 30 |
нед | 05:09 - 22:55 | 20 - 30 |
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ автобус Известия за Услуги
Вижте всички актуализации на 413 (от Технополис Ж.К. Младост 4 / Technopolis Mladost 4 Qr. (2495)), включително информация за статус в реално време, автобус закъснения, промени на маршрути, промени на местоположения на спирки и всякакви други промени в услугата. Получете преглед на карта в реално време на 413 (Централна Гара / Central Railway Station) и проследете автобус, докато се движи по картата. Изтеглете приложението за цялата информация за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ сега.
Такса на линия 413 автобус
Цената на пътуване за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ 413 (Централна Гара / Central Railway Station) е около лв1.60. Цените могат да се променят в зависимост от няколко фактора. За повече информация относно цените на билети на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ, моля, проверете приложението Moovit или официалния уебсайт на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ.
413 (СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ)
Първата спирка от маршрута 413 автобус е Технополис Ж.К. Младост 4 / Technopolis Mladost 4 Qr. (2495), а последната спирка е Централна Гара / Central Railway Station (1327). 413 (Централна Гара / Central Railway Station) работи в всеки ден.
Допълнителна информация: 413 има 30 спирки, а общата продължителност на пътуването за този маршрут е приблизително 55 минути.
В движение сте? Вижте защо над 1.5 потребители вярват на Moovit като най-доброто приложение за обществен транспорт. Moovit Ви предлага маршрути на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ , автобус тракери в реално време, упътване в реално време, маршрутни карти на линии в София и помага да намерите най-близкия 413 автобус спирки до вас. Нямате интернет достъп? Изтеглете офлайн PDF карта и графици за автобус за 413 автобус, за да поемете на път.
Автобус тракер на линия 413 в реално време
Проследете линия 413 (Централна Гара / Central Railway Station) на картата наживо в реално време и следвайте местоположението ѝ, докато се движи между спирките. Използвайте Moovit като автобус тракер на линия 413 автобус тракер приложение на наживо СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ и никога не изпускайте своя автобус.
Използвайте приложението като програма за планиране на пътуване за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ или програма за планиране на пътуване за Метро, тролейбус, Трамвай, Автобус или Влак, за да планирате маршрута си около София. Организаторът на пътуване показва актуализирани данни за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ и всеки автобус, включително линия 413, в София
413 - Алтернативни Упътвания
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ Линии в София
- 67 - ДУХОВНА СЕМИНАРИЯ / SOFIA SEMINARY - СИМЕОНОВО / SIMEONOVO/ Разписание
- 56 - МАЛО БУЧИНО / MALO BUCHINO - МЕТРОСТАНЦИЯ ВАРДАР / VARDAR METRO STATION/ Разписание
- 100 - БЕНКОВСКИ / BENKOVSKI - ПЪТНОСТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА / ROAD BUILDING EQUIPMENT/ Разписание
- 94 - СТУДЕНТСКИ ГРАД / STUDENTS' TOWN - СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ / SOFIA UNIVERSITY/ Разписание
- 14 - АВТОСТАНЦИЯ ИЗТОК / IZTOK BUS STATION - ГАРА ИСКЪР / ISKAR TRAIN STATION/ Разписание
- 802 - ГОРНА БАНЯ / GORNA BANYA (КРЪГОВА ЛИНИЯ / CIRCLE LINE)/ Разписание
- Н 2 - СТУДЕНТСКИ ГРАД / STUDENTS' TOWN - ОБЕЛЯ / OBELYA/ Разписание
- 28 - МРАМОР / MRAMOR - ЛОКОРСКО / LOKORSKO/ Разписание
- 150 - ОБЕЛЯ 1 / OBELYA 1 - ВОЛУЯК / VOLUYAK/ Разписание
- 21 - ЦЕНТРАЛНА ГАРА / CENTRAL RAILWAY STATION - ВОЙНЕГОВЦИ / VOYNEGOVTSI/ Разписание
- 111 - МЛАДОСТ 1 / MLADOST 1 - ЛЮЛИН 1,2 / LYULIN 1,2/ Разписание
- 86 - АП МАЛАШЕВЦИ / MALASHEVTSI BUS DEPOT - СВОБОДА / SVOBODA/ Разписание
- 213 - МЛАДОСТ 4 / MLADOST 4 - ЦЕНТРАЛНА ГАРА / CENTRAL RAILWAY STATION/ Разписание
- 12 - АВТОСТАНЦИЯ ИЗТОК / IZTOK BUS STATION - ДОЛНИ БОГРОВ / DOLNI BOGROV/ Разписание
- X43 - СВЕТИ АЛЕКСАНДЪР НЕВСКИ / SAINT ALEXANDER NEVSKY CATHEDRAL - БАНКЯ / BANKYA
- SA - ТЕРМИНАЛ 1 / TERMINAL 1 - ТЕРМИНАЛ 2 / TERMINAL 2/ Разписание
- 260 - ГОРНА БАНЯ / GORNA BANYA - БУЛ. ПРАГА / PRAGUE BLVD./ Разписание
- 70 - НСБАЛ ПО ОНКОЛОГИЯ / NATIONAL ONCOLOGY HOSPITAL - ПЛАНА / PLANA/ Разписание
- 8 - КРИВИНА / KRIVINA - ГЕРМАН / GERMAN/ Разписание
- 68 - ЗООПАРКА / CITY ZOO - СИМЕОНОВО / SIMEONOVO/ Разписание