49 Линия
Клисура / Klisura
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ 49 автобус График на маршрута и спирки (Актуализирано)
49 автобус (Клисура / Klisura) 13 спирки заминава от Автостанция Банкя / Bankya Bus Station (0050) и завършва курса на Кв. Клисура / Klisura Qr. (0850).
Изберете някоя от 49 автобус спирки по-долу, за да намерите актуализирани времеви графици в реално време и да видите картата на маршрута им.
Направление: Клисура / Klisura (13 спирки)
Автостанция Банкя / Bankya Bus Station (0050)
Центъра Банкя / Bankya Centre (0503)
Центъра Банкя / Bankya Centre (6297)
Ул. Стара Планина / Stara Planina St. (1943)
Ул. Методи Иванов / Metodi Ivanov St. (6713)
Ул. Стръмна / Stramna St. (6715)
Ул. Ручей / Ruchey St. (1643)
Кв. Вердикал / Verdikal Qr. (0818)
По Желание (Вердикал) / on Demand (Verdikal) (2497)
Овчарски Кошари / Ovcharski Koshari (1168)
Начало Кв. Клисура / Entry To Klisura Qr. (1127)
Моста / the Bridge (1083)
Кв. Клисура / Klisura Qr. (0850)
49 ЧЗВ
В колко часа започва работа 49 автобус?
Услугите на автобус 49 започват в 04:35 в вторник, сряда, четвъртък.
В колко часа 49 автобус спра да работи?
Услугите на автобус 49 приключват в 22:29 в неделя, понеделник, петък, събота.
В колко часа пристига 49 автобус?
Кога идва Автобус линия Клисура / Klisura? Проверете Времената на Пристигане в Реално Време за време на пристигане наживо и вижте пълния график за Автобус линия Клисура / Klisura, който е най-близо до Вашето местоположение.
Колко е 49 (Клисура / Klisura) автобус таксата?
Клисура / Klisura (Клисура / Klisura) автобус таксата е около лв1.60.
Дали линия 49 автобус на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ минава в Вторият ден на Коледа, Коледна ваканция, Нова година, Освобождение and Страстна събота?
Работните часове на 49 автобус в Вторият ден на Коледа, Коледна ваканция, Нова година, Освобождение and Страстна събота може да се променят. Моля, проверете приложението Moovit за повече подробности.
Има ли 49 автобус спирка близо до мен?
Кликнете тук, за да видите най-близката 49 автобус спирка.
49 автобус График
49 автобус маршрут работи всеки ден. Часове по официален график: 04:50 - 22:29
Ден | Работни часове | Честота (мин) |
---|---|---|
пон | 04:50 - 22:29 | 25 - 35 |
вто | 04:35 - 22:52 | 20 - 32 |
сря | 04:35 - 22:52 | 20 - 32 |
чет | 04:35 - 22:52 | 2 - 20 |
пет | 04:50 - 22:29 | 25 - 35 |
съб | 04:50 - 22:29 | 25 - 35 |
нед | 04:50 - 22:29 | 25 - 35 |
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ автобус Известия за Услуги
Вижте всички актуализации на 49 (от Автостанция Банкя / Bankya Bus Station (0050)), включително информация за статус в реално време, автобус закъснения, промени на маршрути, промени на местоположения на спирки и всякакви други промени в услугата. Получете преглед на карта в реално време на 49 (Клисура / Klisura) и проследете автобус, докато се движи по картата. Изтеглете приложението за цялата информация за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ сега.
Такса на линия 49 автобус
Цената на пътуване за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ 49 (Клисура / Klisura) е около лв1.60. Цените могат да се променят в зависимост от няколко фактора. За повече информация относно цените на билети на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ, моля, проверете приложението Moovit или официалния уебсайт на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ.
49 (СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ)
Първата спирка от маршрута 49 автобус е Автостанция Банкя / Bankya Bus Station (0050), а последната спирка е Кв. Клисура / Klisura Qr. (0850). 49 (Клисура / Klisura) работи в всеки ден.
Допълнителна информация: 49 има 13 спирки, а общата продължителност на пътуването за този маршрут е приблизително 21 минути.
В движение сте? Вижте защо над 1.5 потребители вярват на Moovit като най-доброто приложение за обществен транспорт. Moovit Ви предлага маршрути на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ , автобус тракери в реално време, упътване в реално време, маршрутни карти на линии в София и помага да намерите най-близкия 49 автобус спирки до вас. Нямате интернет достъп? Изтеглете офлайн PDF карта и графици за автобус за 49 автобус, за да поемете на път.
Автобус тракер на линия 49 в реално време
Проследете линия 49 (Клисура / Klisura) на картата наживо в реално време и следвайте местоположението ѝ, докато се движи между спирките. Използвайте Moovit като автобус тракер на линия 49 автобус тракер приложение на наживо СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ и никога не изпускайте своя автобус.
Използвайте приложението като програма за планиране на пътуване за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ или програма за планиране на пътуване за Метро, тролейбус, Трамвай, Автобус или Влак, за да планирате маршрута си около София. Организаторът на пътуване показва актуализирани данни за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ и всеки автобус, включително линия 49, в София
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ Линии в София
- 285 - ХАДЖИ ДИМИТЪР / HADZHI DIMITAR - ВРЪБНИЦА 2 / VRABNITSA 2/ Разписание
- 69 - НСБАЛ ПО ОНКОЛОГИЯ / NATIONAL ONCOLOGY HOSPITAL - ЦАРЕВА МАХАЛА / TSAREVA MAHALA - ЯРЕМА / YAREMA/ Разписание
- 70 - НСБАЛ ПО ОНКОЛОГИЯ / NATIONAL ONCOLOGY HOSPITAL - ПЛАНА / PLANA/ Разписание
- 88 - ЗООПАРКА / CITY ZOO - ДРУЖБА 2 / DRUZHBA 2/ Разписание
- 11 - АВТОСТАНЦИЯ ГЕО МИЛЕВ / GEO MILEV BUS STATION - ОВЧА КУПЕЛ 2 / OVCHA KUPEL 2/ Разписание
- 150 - ОБЕЛЯ 1 / OBELYA 1 - ВОЛУЯК / VOLUYAK/ Разписание
- 119 - БОТУНЕЦ / BOTUNETS - АВТОСТАНЦИЯ ИЗТОК / IZTOK BUS STATION/ Разписание
- 76 - МЛАДОСТ 4 / MLADOST 4 - ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ / GOTSE DELCHEV/ Разписание
- 260 - ГОРНА БАНЯ / GORNA BANYA - БУЛ. ПРАГА / PRAGUE BLVD./ Разписание
- 100 - БЕНКОВСКИ / BENKOVSKI - ПЪТНОСТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА / ROAD BUILDING EQUIPMENT/ Разписание
- 803 - ГОРНА БАНЯ / GORNA BANYA - КАНТОНА / KANTONA - В.З. ЛЮЛИН / LYULIN VILLA ZONE/ Разписание
- 802 - ГОРНА БАНЯ / GORNA BANYA (КРЪГОВА ЛИНИЯ / CIRCLE LINE)/ Разписание
- 63 - БУЛ. ЦАР БОРИС III / TSAR BORIS III BLVD - БОЯНА / BOYANA - ЗЛАТНИТЕ МОСТОВЕ / THE GOLDEN BRIDGES/ Разписание
- 108 - ЛЮЛИН 5 / LYULIN 5 - ХЮНДАЙ БЪЛГАРИЯ / HYUNDAI BULGARIA/ Разписание
- X50 - СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ / SOFIA UNIVERSITY - ПАРК МУЗЕЙ ВРАНА / VRANA PARK AND MUSEUM/ Разписание
- 1 - АВТОСТАНЦИЯ ГЕО МИЛЕВ / GEO MILEV BUS STATION - КОКАЛЯНЕ / KOKALYANE/ Разписание
- 413 - ЦЕНТРАЛНА ГАРА / CENTRAL RAILWAY STATION - МЛАДОСТ 4 / MLADOST 4/ Разписание
- Н 2 - СТУДЕНТСКИ ГРАД / STUDENTS' TOWN - ОБЕЛЯ / OBELYA/ Разписание
- Н 1 - ЛЮЛИН 1,2 / LYULIN 1,2 - МЛАДОСТ 4 / MLADOST 4/ Разписание
- 75 - ОРЛОВ МОСТ / EAGLES' BRIDGE - АВТОСТАНЦИЯ ГЕО МИЛЕВ / GEO MILEV BUS STATION/ Разписание