קו 692
חיפה←מרכז מיר''ב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 692 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת חוף הכרמל ומסתיים במרכז מיר''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 692 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←מרכז מיר''ב (27 תחנות)
ת. רכבת חוף הכרמל
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
מסעף טירת כרמל/הרצל
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף החותרים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מגדים דרום/נחל ספונים
מושב מגדים
צומת מגדים
צומת סיטרין
צומת אורן דרום/כלא 6
צומת עתלית
צומת עין הוד
קיבוץ עין כרמל
צומת עין כרמל
מושב גבע כרמל
צומת גבע כרמל
מושב צרופה
צומת צרופה
מושב הבונים
צומת הבונים
צומת צרופה
מרכז מיר''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 692
מתי מתחיל לפעול קו 692?
קו 692 מתחיל לפעול ב-07:00 בשלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 692 מפסיק לעבוד?
קו 692 מפסיק לפעול ב-14:00 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 692?
כדי לראות מתי קו חיפה←מרכז מיר''ב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←מרכז מיר''ב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 692 (חיפה←מרכז מיר''ב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←מרכז מיר''ב (חיפה←מרכז מיר''ב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 692 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 692 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 692 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 692 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 692
קו 692 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 20:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 10:00 - 14:00 | 120 |
ב׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ד׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ה׳ | 07:00 - 20:55 | 60 |
ו׳ | 10:00 - 14:00 | 120 |
ש׳ | 21:30 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל692 (מ ת. רכבת חוף הכרמל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 692
תעריף הנסיעה ב692 (חיפה←מרכז מיר''ב) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
692 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 692 היא ת. רכבת חוף הכרמל והתחנה האחרונה היא מרכז מיר''ב.
קו 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 692. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 692.
מעקב אחר קו האוטובוס 692 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 692 (חיפה←מרכז מיר''ב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 692 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 692 ב-ישראל
692 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 9 - בית ספר עתידים-אור עקיבא<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 20 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 451 - ביאליק/הרב עובדיה סומך-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 500 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים