Armilla parada

Planifica un viatge amb transport públic i consulta els horaris actualitzats

Armilla parada - horari dijous

LíniaDireccióTemps
GRA-MOTRILMotril Estación De Autobuses6:25
L150-GR-VGAmbroz6:35
L-360Niguelas6:50
GRDA-AL(P)Almeria7:00
L150-GR-VGAmbroz7:05
L-160 IDAUrbanización Otura7:10
L-153 GR-HHijar7:15
L-153 HI-GPa. Del Violón7:15
AGRON-GRGranada Estación De Autobuses7:35
L-360Durcal7:40
L-153 HI-GPa. Del Violón7:45
L-160 IDAUrbanización Otura7:50
GUAJ-GRNDAGranada Estación De Autobuses7:53
L-153 GR-HHijar7:55
L150-VG-GRPa. Del Violón7:55
ALBUÑ-GRNAGranada Estación De Autobuses8:05
L150-VG-GRPa. Del Violón8:20
L-160 IDAUrbanización Otura8:20
JAYE-GRNDAGranada Estación De Autobuses8:20
L150-GR-VGAmbroz8:25
L-153 GR-HHijar8:35
L-153 HI-GPa. Del Violón8:35
L-360Niguelas8:40
NJR-GRD(O)Granada Estación De Autobuses8:45
L150-GR-VGAmbroz8:55

Indicacions a Armilla parada amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Armilla

  • BusBus: CI2GRA-NERJAGRNDA-UGIJL-0155 IDAL150-GR-VG.
  • MetroMetro: 1.

Com arribar a Armilla parada amb bus?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Com arribar a Armilla parada amb metro?

Fes clic a la ruta de metro per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de Armilla parada

  • Murcia 2, 1 min caminant,
  • C/Granada. N3, 1 min caminant,
  • Calle Murcia, 1, 1 min caminant,
  • Tierno Galván V, 6 min caminant,
  • Armilla, 6 min caminant,
  • Calle Jardines, 8, 8 min caminant,

Metro estacions prop de Armilla estació

  • Parque Tecnológico, 16 min caminant,

Bus línies a Armilla parada

  • 155, Urb. El Carmelo,
  • 159, Avda. De La Innovación V,
  • L-0155 IDA, Ctra De Armilla-Urb.El Carmelo,
  • L-0155VTA, Pa. Del Violón,
  • 1, Estación De Autobuses Motríl,
  • 160, Urb. Molino Alto 2,
  • 360, Paseo Del Violón 1,
  • L-160 VTA, Linea 160. Otura-Granada,
  • L-360, L-360 Durcal-Granada Ruta,
  • L-361, L-361 Granada-Durcal Directo,
  • L-361, L-361 Durcal-Granada Directo,
  • 163, Ctra. Bailén 9 - Calle Zaragoza,
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a Armilla?

    Les estacions més properes a Armilla són:

    • parada Murcia 2 és a 62 metres de distància, 1 minuts caminant.
    • parada C/Granada. N3 és a 62 metres de distància, 1 minuts caminant.
    • parada Calle Murcia, 1 és a 72 metres de distància, 1 minuts caminant.
    • parada Tierno Galván V és a 427 metres de distància, 6 minuts caminant.
    • parada Armilla és a 466 metres de distància, 6 minuts caminant.
    • parada Calle Jardines, 8 és a 594 metres de distància, 8 minuts caminant.
    • estació Parque Tecnológico és a 1216 metres de distància, 16 minuts caminant.
  • Quines bus línies paren a prop de Armilla?

    Aquestesbus línies paren a prop de Armilla: CI2, GRA-NERJA, GRNDA-UGIJ, L-0155 IDA, L150-GR-VG.

  • Quina línia de metro para prop de Armilla?

    1 (Albolote‎→San Cayetano)

  • Quina és la metro estació més propera a Armilla?

    La metro estació més propera a Armilla és Parque Tecnológico. És a 16 min a peu.

  • Quina és la bus estació més propera a Armilla?

    Les bus estacions més properes a Armilla són Murcia 2, C/Granada. N3 and Calle Murcia, 1. La més propera és a 1 min a peu.

Ver Armilla parada en el mapa

Transport públic cap a Armilla parada

Busques indicacions a Armilla dins de Armilla, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus o Metro que passen per Armilla.

Busques les parades més properes a Armilla? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: Murcia 2; C/Granada. N3; Calle Murcia; Tierno Galván V; Armilla; Calle Jardines; Parque Tecnológico.

Bus: CI2GRA-NERJAGRNDA-UGIJL-0155 IDAL150-GR-VG155159L-0155VTA1160360L-160 VTAL-360L-361L-361.Metro: 1.

Fem fàcil viatjar en transport públic a Armilla, de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Armilla confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

La primera línia d'aquesta parada és GRA-MOTRIL, a les 6:25, i l'última línia és L-160 IDA a les 23:20.

Aquest parada serveix les línies de ALSA

Armilla

Mou-te per Armilla amb transport públic!

Viatjar per Armilla mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Armilla.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Armilla pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Armilla o com pagar el transport públic a Armilla? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Armilla? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Armilla amb totes les rutes i parades de Bus, Tren i Metro en un mapa interactiu.

Granada té 3 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren i Metro, operatius per diferents empreses, incloent-hi Metro de Granada, Bus urbano Granada, TranspRober, Consorcio de Transporte Metropolitano de Granada, ALSA, Grupo Fajardo - Motril, Grupo Fajardo - Almuñécar, Grupo Fajardo - Salobreña, Paco Campos i Renfe

Línies de transport públic amb les estacions més properes a Armilla

Línies metro amb estacions més properes a Armilla

Línies bus amb estacions més properes a Armilla