Basardilla (Cruce) parada

Planifica un viatge amb transport públic i consulta els horaris actualitzats

Basardilla (Cruce) parada - horari divendres

LíniaDireccióTemps
SG-SAUSauquillo De Cabezas13:37

Indicacions a Basardilla (Cruce) parada amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Basardilla (Cruce)

  • BusBus: M6*, SG-SAU, DEMANDA, DEMANDA, M5.

Com arribar a Basardilla (Cruce) parada amb transport públic?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de Basardilla (Cruce) parada

  • Basardilla (Cruce), 1 min caminant,
  • Basardilla, 9 min caminant,

Bus línies a Basardilla (Cruce) parada

  • SG-SAU, Segovia (Estación De Autobuses),
  • DEMANDA, Real Sitio De San Ildefonso (Ies),
  • DEMANDA, Torrecaballeros (Ceip),
  • M5, Sto. Domingo De Pirón,
  • SG-REB, Segovia (Estación De Autobuses),
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a Basardilla (Cruce)?

    Les estacions més properes a Basardilla (Cruce) són:

    • parada Basardilla (Cruce) és a 5 metres de distància, 1 minuts caminant.
    • parada Basardilla és a 680 metres de distància, 9 minuts caminant.
  • Quina línia de bus para prop de Basardilla (Cruce)?

    M6* (Palazuelos - Torrecaballeros)

  • Quina és la bus estació més propera a Basardilla (Cruce)?

    La bus estació més propera a Basardilla (Cruce) és Basardilla (Cruce). És a 1 min a peu.

Ver Basardilla (Cruce) parada en el mapa

Transport públic cap a Basardilla (Cruce) parada

Busques indicacions a Basardilla (Cruce) dins de Basardilla, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus o Tren que passen per Basardilla (Cruce).

Busques les parades més properes a Basardilla (Cruce)? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: Basardilla (Cruce); Basardilla.

Bus: M6*, SG-SAU, DEMANDA, DEMANDA, M5, SG-REB.

Fem fàcil viatjar en transport públic a Basardilla (Cruce), de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Basardilla confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

La primera línia d'aquesta parada és SG-SAU, a les 13:37, i l'última línia és SG-SAU a les 13:37.

Aquest parada serveix les línies de LINEcar, Galo Álvarez

Basardilla (Cruce)

Mou-te per Basardilla amb transport públic!

Viatjar per Basardilla mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Basardilla.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Basardilla pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Basardilla o com pagar el transport públic a Basardilla? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Basardilla? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Basardilla amb totes les rutes i parades de Bus, Tren, Metro i Tramvia en un mapa interactiu.

Madrid té 4 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren, Metro i Tramvia, operatius per diferents empreses, incloent-hi Metro de Madrid, Metro Ligero, Tranvía de Parla, Renfe Cercanías - Servicios de Autobús especiales, Renfe Cercanias, Renfe Cercanías, EMT, Interurbanos, Urbanos de Alcalá de Henares, Urbanos de Alcobendas, Urbanos de Alcorcón, Urbanos de Algete, Urbanos de Aranjuez, Urbanos de Arganda del Rey i Urbanos de Arroyomolinos

Línies de transport públic amb les estacions més properes a Basardilla (Cruce)

Línies bus amb estacions més properes a Basardilla (Cruce)