Fraga parada

Planifica un viatge amb bus i consulta els horaris actualitzats

Fraga parada - horari dimarts

LíniaDireccióTemps
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza6:51
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza6:58
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza7:08
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza8:08
481Teatro Colón-Betanzos- Ferrol E.A.8:10
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza9:46
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza15:01
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza17:08
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza18:31
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza18:53
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza20:31
481Coruña E.A.-Betanzos- Ferrol E.A.20:40
432Teatro Colón-San Pedro de Nós-Betanzos Praza21:01

Indicacions a Fraga parada (Betanzos) amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Fraga

  • BusBus: 432481.

Com arribar a Fraga parada amb bus?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Preguntes i respostes
  • Quines bus línies paren a prop de Fraga?

    Aquestesbus línies paren a prop de Fraga: 432, 481.

Ver Fraga parada, Betanzos, en el mapa

Transport públic cap a Fraga parada (ID: 2011634) a Betanzos

Busques indicacions a Fraga dins de Betanzos, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus que passen per Fraga.

Bus: 432481.

Fem fàcil viatjar en transport públic a Fraga, de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Betanzos confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

El codi de Fraga parada és 2011634

La primera línia d'aquesta parada és 432, a les 6:51, i l'última línia és 432 a les 21:01.

Aquest parada serveix les línies de Empresa Gilsanz S.A

Fraga, Betanzos

Mou-te per Betanzos amb transport públic!

Viatjar per Betanzos mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Betanzos.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Betanzos pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Betanzos o com pagar el transport públic a Betanzos? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Betanzos? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Betanzos amb totes les rutes i parades de Bus, Tren i Ferri en un mapa interactiu.

Vigo té 3 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren i Ferri, operatius per diferents empreses, incloent-hi Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo, TUSSA - Transporte urbano de Santiago, Monbus, Tranvías de La Coruña, S.A., UTE Río Caldo (Gavilanes, Rutas 82 e Antonio Salgado Pérez), Lugove, Alsa Cal Pita, Urbanos de Lugo (Monbus), Avanza - Transporte Urbano de Ourense, RENFE OPERADORA, B. García - Cerqueiro - Monbus, Arriva Galicia, Monbus - UTE Hércules Norte, Empresa Ojea - Monbus i FERROLBUS