Parla estació

Planifica un viatge amb transport públic i consulta els horaris actualitzats

Parla estació - horari divendres

LíniaDireccióTemps
C4BParla5:01
C4BColmenar Viejo5:20
C4BParla5:31
C4BColmenar Viejo5:44
C4Parla5:50
C4BColmenar Viejo5:57
C4Parla6:07
C4BColmenar Viejo6:09
C4BParla6:15
C4Parla6:21
C4BParla6:25
C4Parla6:29
C4BColmenar Viejo6:32
C4Parla6:35
C4BParla6:40
C4AParla6:43
C4BColmenar Viejo6:44
C4BParla6:49
C4BParla6:50
C4Parla6:54
C4BColmenar Viejo6:57
C4Parla7:02
C4BParla7:03
C4AParla7:08
C4BColmenar Viejo7:10

Indicacions a Parla estació (Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares) amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Parla

  • BusBus: 461471VAC02321.
  • TrenTren: C4.

Com arribar a Parla estació amb bus?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Com arribar a Parla estació amb tren?

Fes clic a la ruta de tren per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de Parla parada a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares

  • Leganés - Est. Parla, 3 min caminant,
  • Juan XXIII - Pío XII, 4 min caminant,
  • Parla / Río Tajo - Río Guadarrama, 4 min caminant,
  • Río Tajo - Río Guadarrama, 4 min caminant,

Tramvia estacions prop de Parla estació a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares

  • Iglesia Centro, 5 min caminant,

Bus línies a Parla estació a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares

  • 2, Circular,
  • 1, Circular,
  • 3, Laguna Park - Hospital,
  • 461, P.º Sta. M.ª Cabeza - Est. Plaza Elíptica,
  • 471, Sur - Polideportivo,
  • N806, Pza. Emperador Carlos V - Atocha,
  • 012, Madrid - Urda - Madridejos,
  • 014, Madrid - Piedrabuena,
  • 023, Toledo - Madridejos - Toboso,
  • 460, Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Batres,
  • 462, Parla - Getafe,
  • 463, Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Torrejón de Velasco,
  • 464, Madrid (Plaza Elíptica) - Parla - Yunclillos,
  • 466, Parla - Valdemoro,
  • VAC023, Madrid (Plaza Elíptica) - Torrejón de la Calzada - Toledo,
  • VAC152, Madrid (Estación Sur) - Añover de Tajo - Mora,
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a Parla?

    Les estacions més properes a Parla són:

    • parada Leganés - Est. Parla és a 208 metres de distància, 3 minuts caminant.
    • parada Juan XXIII - Pío XII és a 286 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Parla / Río Tajo - Río Guadarrama és a 289 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Río Tajo - Río Guadarrama és a 292 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • estació Iglesia Centro és a 376 metres de distància, 5 minuts caminant.
  • Quines bus línies paren a prop de Parla?

    Aquestesbus línies paren a prop de Parla: 461, 471, VAC023.

  • Quina línia de tren para prop de Parla?

    C4 (Parla)

  • Quina és la tramvia estació més propera a Parla a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares?

    La tramvia estació més propera a Parla a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares és Iglesia Centro. Són a 5 min a peu.

  • Quina és la bus estació més propera a Parla a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares?

    La bus estació més propera a Parla a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares és Leganés - Est. Parla. Són a 3 min a peu.

Estació de Parla

Estació de ParlaPresa per Anonymous

Ver Parla estació, Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares, en el mapa

Transport públic cap a Parla estació a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares

Busques indicacions a Parla dins de Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus, Tren o Metro que passen per Parla.

Busques les parades més properes a Parla? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: Leganés - Est. Parla; Juan XXIII - Pío XII; Parla / Río Tajo - Río Guadarrama; Río Tajo - Río Guadarrama; Iglesia Centro.

Bus: 461471VAC023213N806012014023460462463464466.Tren: C4.

Fem fàcil viatjar en transport públic a Parla, de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

La estació té les entrades següents: Real (Tranvía De Parla) i Burgos / Real (Bulevar)

La primera línia d'aquesta estació és C4B, a les 5:01, i l'última línia és C4B a les 0:22.

Calle Real, Parla, Spain

Aquest estació serveix les línies de Renfe Cercanías

Parla, Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares

Mou-te per Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares amb transport públic!

Viatjar per Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares o com pagar el transport públic a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares amb totes les rutes i parades de Bus, Tren, Metro i Tramvia en un mapa interactiu.

Madrid té 4 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren, Metro i Tramvia, operatius per diferents empreses, incloent-hi Metro de Madrid, Metro Ligero, Tranvía de Parla, Renfe Cercanías - Servicios de Autobús especiales, Renfe Cercanias, Renfe Cercanías, EMT, Interurbanos, Urbanos de Alcalá de Henares, Urbanos de Alcobendas, Urbanos de Alcorcón, Urbanos de Algete, Urbanos de Aranjuez, Urbanos de Arganda del Rey i Urbanos de Arroyomolinos

Línies de transport públic amb estacions més properes a Parla a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares

Línies bus amb estacions més properes a Parla a Área Metropolitana De Madrid Y Corredor Del Henares