Rúa Marcelo Macías, 1 parada

Planifica un viatge amb transport públic i consulta els horaris actualitzats

Rúa Marcelo Macías, 1 parada - horari dimecres

LíniaDireccióTemps
XG605L31: Ourense (As Lagoas)7:12
XG605L77: Ourense7:38
XG605Ourense7:42
XG605L31: Ourense (As Lagoas)7:42
XG605L31: Ourense (As Lagoas)8:02
XG60503-13/66L03: Ourense8:14
XG605L31: Ourense (As Lagoas)8:22
XG605L31: Ourense (As Lagoas)8:47
XG605L31: Ourense (As Lagoas)9:07
XG60503-13/66L09: Ourense9:24
XG605L31: Ourense (As Lagoas)9:32
XG605L29: Ourense10:13
XG60503-13/66L11: Toén - Moreiras - Ourense10:13
XG605L31: Ourense (As Lagoas)10:17
XG60503-13/66L05: Ourense10:29
XG605L31: Ourense (As Lagoas)10:42
XG605L31: Ourense (As Lagoas)11:07
XG60503-13/66L06: Ourense11:47
XG605L29: Ourense11:48
XG60530Monterrei (Piscinas)11:48
XG605L31: Ourense (As Lagoas)11:57
XG605L31: Ourense (As Lagoas)12:17
XG60503-13/66L05: Ourense12:19
XG605L31: Ourense (As Lagoas)12:47
XG605L31: Ourense (As Lagoas)13:12

Indicacions a Rúa Marcelo Macías, 1 parada (Ourense) amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Rúa Marcelo Macías, 1

  • BusBus: 1012.16.3.7..
  • TrenTren: REG.EXPALVIAALVIAALVIAALVIA.

Com arribar a Rúa Marcelo Macías, 1 parada amb bus?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Com arribar a Rúa Marcelo Macías, 1 parada amb tren?

Fes clic a la ruta de tren per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de Rúa Marcelo Macías, 1 parada a Ourense

  • Marcelo Macías Nº 38, 1 min caminant,
  • Xardín do Posío, 6 min caminant,

Tren estacions prop de Rúa Marcelo Macías, 1 estació a Ourense

  • Ourense, 4 min caminant,

Bus línies a Rúa Marcelo Macías, 1 parada a Ourense

  • 7., Valdorregueiro - A Valenzá por Avda. Marín,
  • 10, Cabeza de Vaca por Carballeira,
  • 12., Rabo de Galo,
  • XG605, Ourense,
  • XG60530, Monterrei (Piscinas),
  • XG60503-13/66, L11: Toén - Moreiras - Ourense,
  • 1., Berrocás por Residencia,
  • 2., Covadonga por Vinteún,
  • 3., Tanatorio - Seixalbo - Cumial por Cuña (Desvío na zona das Torres do Pino),
  • 4., Antiga Estación de Autobuses - Farixa - Expourense - Tanatorio - Seixalbo (Desvío na zona das Torres do Pino),
  • 11, Cuartel - O Viso por Oira,
  • 14A, 🦉 Moucho Bus: Valdorregueiro,
  • 14B, 🦉 Moucho Bus: Antiga Estación de Autobuses por Intermodal,
  • 16., Mende por Campus Universitario,
  • XG602, Baños de Molgás - Maceda,
  • XG615, Taboadela - Allariz,
  • XG623VG, Soutelo - Carballiño - Ourense,
  • XG817OV, Ourense - Lalín - Santiago - A Coruña,
  • XG60206, Ourense - Pereiro de Aguiar - Ourense,
  • XG60533, L80: Ourense,
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a Rúa Marcelo Macías, 1?

    Les estacions més properes a Rúa Marcelo Macías, 1 són:

    • parada Marcelo Macías Nº 38 és a 43 metres de distància, 1 minuts caminant.
    • estació Ourense és a 266 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Xardín do Posío és a 425 metres de distància, 6 minuts caminant.
  • Quines bus línies paren a prop de Rúa Marcelo Macías, 1?

    Aquestesbus línies paren a prop de Rúa Marcelo Macías, 1: 10, 12., 16., 3., 7..

  • Quina línia de tren para prop de Rúa Marcelo Macías, 1?

    REG.EXP (Ourense)

  • Quina és la tren estació més propera a Rúa Marcelo Macías, 1 a Ourense?

    La tren estació més propera a Rúa Marcelo Macías, 1 a Ourense és Ourense. Són a 4 min a peu.

  • Quina és la bus estació més propera a Rúa Marcelo Macías, 1 a Ourense?

    La bus estació més propera a Rúa Marcelo Macías, 1 a Ourense és Marcelo Macías Nº 38. Són a 1 min a peu.

Ver Rúa Marcelo Macías, 1 parada, Ourense, en el mapa

Transport públic cap a Rúa Marcelo Macías, 1 parada (ID: 336) a Ourense

Busques indicacions a Rúa Marcelo Macías, 1 dins de Ourense, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus o Tren que passen per Rúa Marcelo Macías, 1.

Busques les parades més properes a Rúa Marcelo Macías, 1? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: Marcelo Macías Nº 38; Ourense; Xardín do Posío.

Bus: 1012.16.3.7.XG605XG605301.2.4.11.Tren: REG.EXPALVIAALVIAALVIAALVIAAVANT.

Fem fàcil viatjar en transport públic a Rúa Marcelo Macías, 1, de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Ourense confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

El codi de Rúa Marcelo Macías, 1 parada és 336

La primera línia d'aquesta parada és XG605, a les 7:12, i l'última línia és XG605 a les 22:12.

5 Ru Marcelo Macias De, Orense, Spain

Aquest parada serveix les línies de RIO Mobilidade - Rede Integrada de Ourense

Rúa Marcelo Macías, 1, Ourense

Mou-te per Ourense amb transport públic!

Viatjar per Ourense mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Ourense.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Ourense pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Ourense o com pagar el transport públic a Ourense? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Ourense? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Ourense amb totes les rutes i parades de Bus, Tren i Ferri en un mapa interactiu.

Vigo té 3 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren i Ferri, operatius per diferents empreses, incloent-hi Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo, TUSSA - Transporte urbano de Santiago, Monbus, Tranvías de La Coruña, S.A., UTE Río Caldo (Gavilanes, Rutas 82 e Antonio Salgado Pérez), Lugove, Alsa Cal Pita, Urbanos de Lugo (Monbus), Avanza - Transporte Urbano de Ourense, RENFE OPERADORA, B. García - Cerqueiro - Monbus, Arriva Galicia, Monbus - UTE Hércules Norte, Empresa Ojea - Monbus i FERROLBUS

Línies de transport públic amb estacions més properes a Rúa Marcelo Macías, 1 a Ourense

Línies tren amb estacions més properes a Rúa Marcelo Macías, 1 a Ourense

Línies bus amb estacions més properes a Rúa Marcelo Macías, 1 a Ourense