Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada

Planifica un viatge amb bus i consulta els horaris actualitzats

Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada - horari dimecres

LíniaDireccióTemps
16.Polvorín por Residencia7:49
16.Polvorín por Residencia9:19
9.Chavasqueira por Parque San Lázaro9:34
16.Polvorín por Residencia10:49
16.Polvorín por Residencia12:19
9.Chavasqueira por Parque San Lázaro12:34
16.Polvorín por Residencia13:49
16.Polvorín por Residencia15:19
9.Chavasqueira por Parque San Lázaro15:34
16.Polvorín por Residencia16:49
16.Polvorín por Residencia18:19
9.Chavasqueira por Parque San Lázaro18:34
16.Polvorín por Residencia19:49
16.Polvorín por Residencia21:19
9.Chavasqueira por Parque San Lázaro21:34
16.Remata en Parque San Lázaro22:50

Indicacions a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada (Ourense) amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Rúa Villamil E Castro (Igrexa)

  • BusBus: 3.4.XG602XG60554-565.
  • TrenTren: ALVIAALVIAALVIAALVIAAVANT.

Com arribar a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada amb bus?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada a Ourense

  • Avda. Bos Aires Nº 118, 2 min caminant,
  • Estrada Ponferrada Nº 14, 3 min caminant,
  • Estrada Velle, 3 min caminant,
  • Campus - 1, 4 min caminant,
  • As Lagoas (Ourense), 5 min caminant,
  • Rúa Lagoas 5, 6 min caminant,

Tren estacions prop de Rúa Villamil E Castro (Igrexa) estació a Ourense

  • Ourense, 33 min caminant,

Bus línies a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada a Ourense

  • 5, Remata Xoan XXIII,
  • 9., Chavasqueira por Parque San Lázaro,
  • 12., Rabo de Galo,
  • 16., Mende por Campus Universitario,
  • 10, Cabeza de Vaca por Carballeira,
  • XG60516, Gundiás,
  • XG602, Baños de Molgás - Maceda,
  • XG602TB, 18: Ies San Mamede→ As Lagoas,
  • XG605, L29: Ourense,
  • XG613, Esgos - A Pobra de Trives - Manzaneda - (Raigada A Demanda),
  • XG615, Taboadela - Allariz,
  • XG644, Monforte de Lemos - Ourense,
  • XG60031, O Carballiño (Auditorio),
  • XG60530, Monterrei (Piscinas),
  • XG69108, Ourense E.I. (Expedicións Baixo Demanda),
  • XG69109, Urb. Miraflores (Vistafermosa) - Expedicións Baixo Demanda,
  • XG60208/9, Maceda - Baños de Molgás,
  • XG60527/28, L27: Monterrei - Derrasa - Esgos,
  • XG60554-56, L54: Luíntra - Parada de Sil - Vilariñofrío,
  • XG60517-26/57, L21: Ourense,
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a Rúa Villamil E Castro (Igrexa)?

    Les estacions més properes a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) són:

    • parada Avda. Bos Aires Nº 118 és a 108 metres de distància, 2 minuts caminant.
    • parada Estrada Ponferrada Nº 14 és a 205 metres de distància, 3 minuts caminant.
    • parada Estrada Velle és a 222 metres de distància, 3 minuts caminant.
    • parada Campus - 1 és a 233 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada As Lagoas (Ourense) és a 354 metres de distància, 5 minuts caminant.
    • parada Rúa Lagoas 5 és a 455 metres de distància, 6 minuts caminant.
    • estació Ourense és a 2532 metres de distància, 33 minuts caminant.
  • Quines bus línies paren a prop de Rúa Villamil E Castro (Igrexa)?

    Aquestesbus línies paren a prop de Rúa Villamil E Castro (Igrexa): 3., 4., XG602, XG60554-56.

  • Quina és la bus estació més propera a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) a Ourense?

    La bus estació més propera a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) a Ourense és Avda. Bos Aires Nº 118. Són a 2 min a peu.

Ver Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada, Ourense, en el mapa

Transport públic cap a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada (ID: 692) a Ourense

Busques indicacions a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) dins de Ourense, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus que passen per Rúa Villamil E Castro (Igrexa).

Busques les parades més properes a Rúa Villamil E Castro (Igrexa)? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: Avda. Bos Aires Nº 118; Estrada Ponferrada Nº 14; Estrada Velle; Campus - 1; As Lagoas (Ourense); Rúa Lagoas 5; Ourense.

Bus: 3.4.XG602XG60554-5659.12.16.10XG60516XG602TBXG605XG613XG615XG644.Tren: ALVIAALVIAALVIAALVIAAVANT.

Fem fàcil viatjar en transport públic a Rúa Villamil E Castro (Igrexa), de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Ourense confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

El codi de Rúa Villamil E Castro (Igrexa) parada és 692

La primera línia d'aquesta parada és 16., a les 7:49, i l'última línia és 16. a les 22:50.

Aquest parada serveix les línies de Avanza - Transporte Urbano de Ourense

Rúa Villamil E Castro (Igrexa), Ourense

Mou-te per Ourense amb transport públic!

Viatjar per Ourense mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Ourense.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Ourense pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Ourense o com pagar el transport públic a Ourense? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Ourense? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Ourense amb totes les rutes i parades de Bus, Tren i Ferri en un mapa interactiu.

Vigo té 3 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren i Ferri, operatius per diferents empreses, incloent-hi Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo, TUSSA - Transporte urbano de Santiago, Monbus, Tranvías de La Coruña, S.A., UTE Río Caldo (Gavilanes, Rutas 82 e Antonio Salgado Pérez), Lugove, Alsa Cal Pita, Urbanos de Lugo (Monbus), Avanza - Transporte Urbano de Ourense, RENFE OPERADORA, B. García - Cerqueiro - Monbus, Arriva Galicia, Monbus - UTE Hércules Norte, Empresa Ojea - Monbus i FERROLBUS

Línies de transport públic amb estacions més properes a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) a Ourense

Línies tren amb estacions més properes a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) a Ourense

Línies bus amb estacions més properes a Rúa Villamil E Castro (Igrexa) a Ourense