Xoane parada

Planifica un viatge amb transport públic i consulta els horaris actualitzats

Xoane parada - horari dijous

LíniaDireccióTemps
L2Mercado de San Xulián7:40
L16Canido7:41
L4Mercado de San Xulián8:10
L12Ceip de Pazos8:31
L4Mercado de San Xulián9:15
L2Mercado de San Xulián10:10
L4Mercado de San Xulián11:20
L16Canido12:11
L4Mercado de San Xulián12:25
L2Mercado de San Xulián13:20
L4Mercado de San Xulián15:25
L16Canido15:41
L4Mercado de San Xulián16:20
L2Mercado de San Xulián17:10
L4Mercado de San Xulián18:55
L4Mercado de San Xulián20:10
L4Mercado de San Xulián20:10
L16Canido20:12

Indicacions a Xoane parada (Ferrol) amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Xoane

  • BusBus: 251253297438L4.
  • TrenTren: C1MDREGREGREG.

Com arribar a Xoane parada amb bus?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Com arribar a Xoane parada amb tren?

Fes clic a la ruta de tren per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de Xoane parada a Ferrol

  • Ies Canido, 3 min caminant,
  • Canido, 4 min caminant,
  • Ferrol (Avda.Compostela), 10 min caminant,
  • Estación de Autobuses de Ferrol, 10 min caminant,
  • Xoane, 10 min caminant,

Tren estacions prop de Xoane estació a Ferrol

  • Ferrol, 18 min caminant,

Bus línies a Xoane parada a Ferrol

  • D, Canido - Hospitais,
  • E-F, E-F - Praza Da Graña - Couto,
  • F, Canido - Praza Da Graña,
  • L16, Canido - Canido,
  • G, Circular Ensanche,
  • L1, Mercado De San Xulián - O Val,
  • L3, Mercado De San Xulián - San Felipe,
  • L13, Cee Terra De Ferrol - Canido,
  • L53, Cooperativa O Val - Mercado de San Xulián,
  • L54, Cooperativa O Val - Mercado de San Xulián,
  • 251, Coruña E.A.-Ferrol E.A. (Por Pedrido E Gallada),
  • 253, Ferrol E.A.-Betanzos-Coruña E.A. (Por Ap-9 Dende Betanzos),
  • 431, Pontedeume-Ferrol E.A.,
  • 438, Coruña E.A.-San Isidro-Ferrol E.A. (Por Pedrido E Laraxe),
  • 481, Coruña E.A.-Betanzos- Ferrol E.A.,
  • 494, Coruña E.A.-Ferrol E.A. (Por Pedrido E Neda),
  • 748, Ferrol E.A.-Betanzos-Teatro Colón (Por Ap-9 Dende Betanzos),
  • XG640, Valdoviño - Narón - Ferrol,
  • XG817AE, Pontevedra - Santiago - Ferrol (Directo),
  • XG817ES, Pontevedra - Caldas - Padrón - Santiago - Pontedeume - Ferrol,
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a Xoane?

    Les estacions més properes a Xoane són:

    • parada Ies Canido és a 203 metres de distància, 3 minuts caminant.
    • parada Canido és a 298 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Ferrol (Avda.Compostela) és a 748 metres de distància, 10 minuts caminant.
    • parada Estación de Autobuses de Ferrol és a 754 metres de distància, 10 minuts caminant.
    • parada Xoane és a 772 metres de distància, 10 minuts caminant.
    • estació Ferrol és a 1353 metres de distància, 18 minuts caminant.
  • Quines bus línies paren a prop de Xoane?

    Aquestesbus línies paren a prop de Xoane: 251, 253, 297, 438, L4, L54.

  • Quines tren línies paren a prop de Xoane?

    Aquestestren línies paren a prop de Xoane: C1, MD.

  • Quina és la tren estació més propera a Xoane a Ferrol?

    La tren estació més propera a Xoane a Ferrol és Ferrol. Són a 18 min a peu.

  • Quina és la bus estació més propera a Xoane a Ferrol?

    La bus estació més propera a Xoane a Ferrol és Ies Canido. Són a 3 min a peu.

Ver Xoane parada, Ferrol, en el mapa

Transport públic cap a Xoane parada a Ferrol

Busques indicacions a Xoane dins de Ferrol, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus o Tren que passen per Xoane.

Busques les parades més properes a Xoane? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: Ies Canido; Canido; Ferrol (Avda.Compostela); Estación de Autobuses de Ferrol; Xoane; Ferrol.

Bus: 251253297438L4L54DE-FFL16GL1L3L13L53431481XG640XG817AEXG817ESXG817SDXG843FLL2L12.Tren: C1MDREGREGREG.

Fem fàcil viatjar en transport públic a Xoane, de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Ferrol confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

La primera línia d'aquesta parada és L2, a les 7:40, i l'última línia és L16 a les 20:12.

17 Cr Xoane, Ferrol, Spain

Aquest parada serveix les línies de FERROLBUS

Xoane, Ferrol

Mou-te per Ferrol amb transport públic!

Viatjar per Ferrol mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Ferrol.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Ferrol pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Ferrol o com pagar el transport públic a Ferrol? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Ferrol? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Ferrol amb totes les rutes i parades de Bus, Tren i Ferri en un mapa interactiu.

Vigo té 3 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren i Ferri, operatius per diferents empreses, incloent-hi Vitrasa - Transporte Urbano de Vigo, TUSSA - Transporte urbano de Santiago, Monbus, Tranvías de La Coruña, S.A., UTE Río Caldo (Gavilanes, Rutas 82 e Antonio Salgado Pérez), Lugove, Alsa Cal Pita, Urbanos de Lugo (Monbus), Avanza - Transporte Urbano de Ourense, RENFE OPERADORA, B. García - Cerqueiro - Monbus, Arriva Galicia, Monbus - UTE Hércules Norte, Empresa Ojea - Monbus i FERROLBUS

Línies de transport públic amb estacions més properes a Xoane a Ferrol

Línies tren amb estacions més properes a Xoane a Ferrol

Línies bus amb estacions més properes a Xoane a Ferrol