10 línia
Arrecife
IntercityBus Lanzarote
IntercityBus Lanzarote 10 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 10 bus (Arrecife) té 17 parades, surt de Mirador De Los Valles i acaba a Estación De Guaguas De Arrecife.
La previsió d'horari de 10 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 06:40. Dies operatius de la setmana: entre setmana.
Tria qualsevol entre les 10 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Arrecife (17 parades)
Mirador De Los Valles
Los Valles Arriba
Sociedad Los Valles
El Mojón
Cruce El Mojón
Teseguite Abajo
Iglesia De Teseguite
Centro De Salud De Teguise
Ayuntamiento De Teguise
Nazaret
Las Cabreras
Tahiche
Cruce César Manrique
Tahiche Bajo
El Jamonal
Altavista
Estación De Guaguas De Arrecife
Preguntes i respostes freqüents de 10
A quina hora comença a funcionar 10 bus?
10 bus comença a funcionar a les 06:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 10 bus?
10 bus deixa d'operar a les 06:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 10 bus?
Quan arriba la Arrecife bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Arrecife bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 10 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 10 bus parada més propera.
10 bus horari
10 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:40 | Sortida Única |
dt. | 06:40 | Sortida Única |
dc. | 06:40 | Sortida Única |
dj. | 06:40 | Sortida Única |
dv. | 06:40 | Sortida Única |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
IntercityBus Lanzarote Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 10 (des de Mirador De Los Valles), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 10 (Arrecife) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació IntercityBus Lanzarote.
10 línia bus tarifa
IntercityBus Lanzarote 10 (Arrecife) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre IntercityBus Lanzarote, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de IntercityBus Lanzarote.
10 (IntercityBus Lanzarote)
La primera parada de la ruta 10 bus és Mirador De Los Valles i la darrera parada és Estación De Guaguas De Arrecife. 10 (Arrecife) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 10 té 17 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 27 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona IntercityBus Lanzarote rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Lanzarote i t'ajuda a trobar el 10 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 10 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 10 en temps real bus
Monitora la línia 10 (Arrecife) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 10 bus o una aplicació de seguiment IntercityBus Lanzarote bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a IntercityBus Lanzarote o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Lanzarote. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a IntercityBus Lanzarote i qualsevol bus, inclosa la línia 10, a Lanzarote
10 - Indicacions alternatives
Línies de IntercityBus Lanzarote a Lanzarote
- 13 - Playa Blanca - Teguise Market/ Horaris
- 32 - Playa Honda - San Bartolomé - Arrecife/ Horaris
- 05 - Arrecife - Femés/ Horaris
- 06 - Arrecife - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 22 - Arrecife - Aeropuerto/ Horaris
- 53 - La Santa - Teguise/ Horaris
- 30 - Interior de Playa Blanca/ Horaris
- 161 - Aeropuerto - Puerto del Carmen - Playa Blanca/ Horaris
- 19 - Arrecife - Conil - La Asomada/ Horaris
- 42 - Arrecife - Instituto de Yaiza/ Horaris
- 60 - Arrecife - Playa Blanca/ Horaris
- 01 - Arrecife - Costa Teguise/ Horaris
- 23 - Arrecife - Aeropuerto - Playa Honda/ Horaris
- 52 - La Santa - Los Valles/ Horaris
- 07 - Arrecife - Máguez/ Horaris
- 25 - Costa Teguise - Puerto Calero/ Horaris
- 16 - Arrecife - La Santa/ Horaris
- 162 - Playa Blanca - Puerto del Carmen - Aeropuerto - Arrecife/ Horaris
- 12 - Puerto del Carmen - Teguise Market/ Horaris
- 31 - Costa Teguise - Caleta de Famara/ Horaris