קו 172
חולון←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 172 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 172 (חולון←תל אביב-יפו) יש 54 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחניון תמנע ומסתיים במסוף רדינג/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 172 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←תל אביב-יפו (54 תחנות)
חניון תמנע
הפלד/האופן
הפלד/המלאכה
המלאכה/המשביר
האורגים/המלאכה
הרוקמים/הבנאי
הלהב/הרוקמים
מפרץ שלמה/רמת הגולן
ימית 2000/מפרץ שלמה
מפרץ שלמה/גבעת התחמושת
מפרץ שלמה/קרית שמונה
דוד אלעזר/בגין
דוד אלעזר/קרן היסוד
בית ספר שרת/קרן היסוד
קרן היסוד/בית לחם
משה שרת/קרן היסוד
ההסתדרות/מוצקין
ההסתדרות/סמולנסקין
ההסתדרות/דוד אלעזר
ההסתדרות/גאולים
ההסתדרות/מוהליבר
ההסתדרות/ראש פינה
ההסתדרות/יהושע חנקין
אריה שנקר/יבנה
שנקר/סוקולוב
שדרות קוגל/סוקולוב
שדרות קוגל/הלוחמים
הלוחמים/כיכר הלוחמים
קאנטרי חולון/הלוחמים
משרד הרישוי/הלוחמים
תל גיבורים/שז''ר
ביה''ס ברנר/מאיר גרוסמן
גרינבוים/מאיר גרוסמן
גרינבוים/דרך בן צבי
הרצל/דרך בן צבי
הגן הזואולוגי/הרצל
שוקן/דרך שלמה
העלייה/פרנקל
העליה/וולפסון
אלנבי/דרך מנחם בגין
שד' רוטשילד/אלנבי
שד' רוטשילד/מזא''ה
שד' רוטשילד/שיינקין
הבימה/שד' רוטשילד
דיזנגוף סנטר/שדרות בן ציון
דיזנגוף סנטר/דיזנגוף
כיכר דיזנגוף/ריינס
ריינס/גורדון
דיזנגוף/יודפת
דיזנגוף/ארלוזורוב
דיזנגוף/ז'בוטינסקי
דיזינגוף/שד' נורדאו
דיזנגוף/בן יהודה
מסוף רדינג/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 172
מתי מתחיל לפעול קו 172?
קו 172 מתחיל לפעול ב-00:00 בחמישי, שישי
באיזו שעה קו 172 מפסיק לעבוד?
קו 172 מפסיק לפעול ב-16:40 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 172?
כדי לראות מתי קו חולון←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 172 (חולון←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←תל אביב-יפו (חולון←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 172 של דן (Dan) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 172 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 172 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 172 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 172
קו 172 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 20:20 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 16:40 | 10 - 20 |
ב׳ | 20:20 - 23:40 | 20 |
ג׳ | 00:10 - 23:45 | 7 - 10 |
ד׳ | 04:45 - 23:40 | 7 - 11 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 7 - 11 |
ו׳ | 00:00 - 16:40 | 10 - 20 |
ש׳ | 20:20 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל172 (מ חניון תמנע), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 172 (חולון←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 172
תעריף הנסיעה ב172 (חולון←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
172 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 172 היא חניון תמנע והתחנה האחרונה היא מסוף רדינג/הורדה.
קו 172 (חולון←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 172. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 172.
מעקב אחר קו האוטובוס 172 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 172 (חולון←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 172 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 172 ב-ישראל
172 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 160 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 929 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->נחמיה/חזון אי''ש-בני ברק-229/ לוח זמנים
- 61 - הכובשים/דניאל-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 951 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->עיריית בני ברק/ירושלים-בני ברק-251/ לוח זמנים
- 939 - רמב''ם/הרב מיימון-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-139/ לוח זמנים
- 965 - המכבים/הרב ברוט-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-156/ לוח זמנים
- 955 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-155/ לוח זמנים
- 938 - חזון אי''ש/רבי עקיבא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-138/ לוח זמנים
- 5 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 116 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 46 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים