22 línia
Pl. Catalunya
TMB
TMB 22 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 22 bus (Pl. Catalunya) té 22 parades, surt de Gran Vista - Pl De La Mitja Lluna i acaba a Ronda Sant Pere - Pl De Catalunya.
Tria qualsevol entre les 22 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Pl. Catalunya (22 parades)
Gran Vista - Pl De La Mitja Lluna
Ies Ferran Tallada
Gran Vista-Doctor Bové
Santuari-La Murtra
Pl. Salvador Allende
Mare De Déu Del Coll-Santuari
Castelltercol, 37-47
Mare De Déu Del Coll, 71
Mare De Déu Del Coll-Pl. Flandes
Vallcarca
Av República Argentina - Vallcarca
Av República Argentina-Escipió
Lesseps - Riera De Cassoles
Riera De Cassoles - Guillem Tell
Riera De Cassoles - Via Augusta
Gal·La Placídia
Via Augusta-Diagonal
Pg De Gràcia-Rosselló
Pg De Gràcia-València
Pg De Gràcia - Consell De Cent
Metro Pg De Gràcia
Ronda Sant Pere - Pl De Catalunya
Preguntes i respostes freqüents de 22
A quina hora comença a funcionar 22 bus?
22 bus comença a funcionar a les 05:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 22 bus?
22 bus deixa d'operar a les 22:40 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 22 bus?
Quan arriba la Pl. Catalunya bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Pl. Catalunya bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 22 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 22 bus parada més propera.
TMB bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 22 (des de Gran Vista - Pl De La Mitja Lluna), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 22 (Pl. Catalunya) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació TMB.
22 línia bus tarifa
TMB 22 (Pl. Catalunya) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre TMB, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de TMB.
22 (TMB)
La primera parada de la ruta 22 bus és Gran Vista - Pl De La Mitja Lluna i la darrera parada és Ronda Sant Pere - Pl De Catalunya. 22 (Pl. Catalunya) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 22 té 22 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 41 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona TMB rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Barcelona i t'ajuda a trobar el 22 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 22 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 22 en temps real bus
Monitora la línia 22 (Pl. Catalunya) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 22 bus o una aplicació de seguiment TMB bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a TMB o com a planificador de viatges per a metro, tren, bus, tramvia, telecabina, funicular o ferri per planificar la teva ruta per Barcelona. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a TMB i qualsevol bus, inclosa la línia 22, a Barcelona
22 - Indicacions alternatives
Línies de TMB a Barcelona
- 7 - Fòrum / Zona Universitària/ Horaris
- 185 - <M> Canyelles / Vall d'Hebron/ Horaris
- 126 - Sant Andreu/ Horaris
- 121 - Poble Sec/ Horaris
- 54 - Estació del Nord / Cardenal Reig/ Horaris
- V23 - Nova Icària / Can Marcet/ Horaris
- 191 - Pl. Congrés / Can Baró/ Horaris
- V27 - Pg. Marítim / Canyelles/ Horaris
- M10 - <M> Especial L10N La Salut/Gorg/ Horaris
- H12 - Gornal / Besòs Verneda/ Horaris
- 119 - La Teixonera/ Horaris
- H16 - Pg. Zona Franca / Fòrum Campus Besòs/ Horaris
- V25 - Nova Icària / Horta/ Horaris
- V9 - Poble-sec / Sarrià/ Horaris
- 27 - Estació de Sants / Roquetes/ Horaris
- 59 - Poblenou / Pl. Reina Maria Cristina/ Horaris
- H14 - Paral·lel / Sant Adrià/ Horaris
- V17 - Port Vell / Vall d'Hebron/ Horaris
- 91 - Manso / La Bordeta/ Horaris
- H2 - Av. Esplugues / Trinitat Nova/ Horaris