קו 23
טבריה←תל קציר
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 23 (טבריה←תל קציר) יש 24 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בתל קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←תל קציר (24 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
הגליל גן העיר
הגליל/הקישון
חוף גיא
חוף גנים
חמי טבריה
כביש 90/שדרות אליעזר קפלן
חוף שיקמים
חוף צינברי
מושבת כנרת
אחוזת אוהלו
בית ספר אזורי בית ירח
קבוצת כינרת/צרכנייה
'דגניה א
דגניה א
דגניה ב
'דגניה ב
מועצה אזורית עמק הירדן
חוף צמח
מכללה איזורית עמק הירדן
מסעף מעגן
צומת מעגן
מסעף תל קציר
תל קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 23
מתי מתחיל לפעול קו 23?
קו 23 מתחיל לפעול ב-11:20 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 23 מפסיק לעבוד?
קו 23 מפסיק לפעול ב-15:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 23?
כדי לראות מתי קו טבריה←תל קציר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←תל קציר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23 (טבריה←תל קציר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←תל קציר (טבריה←תל קציר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23
קו 23 פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 11:20 - 20:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:20 - 15:30 | 105 - 145 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | 11:20 - 20:50 | 80 - 150 |
ד׳ | 11:20 - 20:50 | 80 - 150 |
ה׳ | 11:20 - 20:50 | 80 - 150 |
ו׳ | 11:20 - 15:30 | 105 - 145 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל23 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23 (טבריה←תל קציר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23
תעריף הנסיעה ב23 (טבריה←תל קציר) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
23 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 23 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא תל קציר.
קו 23 (טבריה←תל קציר) פועל בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23.
מעקב אחר קו האוטובוס 23 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23 (טבריה←תל קציר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23 ב-ישראל
23 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 1 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 50 - מרכז מסחרי-עספיא<->הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 97א - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-11/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->מנחם בגין/אריק שרון-קרית טבעון-11
- 82 - מרדכי/יהושע חנקין-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 38 - הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 81 - דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל<->'בית ספר ג-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 185 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->בית ספר מגידו / 6953-מגידו-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מושב גדיש-גדיש-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->גדעונה-גדעונה-10/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 348 - בית חולים העמק-עפולה<->מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק-11/ לוח זמנים
- 25 - מתחם ביג-טבריה<->אשדות יעקב איחוד/מרכז-אשדות יעקב איחוד-10/ לוח זמנים