קו 236
אור יהודה←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 236 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהחרושת/מעלה המגדל ומסתיים במסוף כרמלית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 236 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אור יהודה←תל אביב-יפו (36 תחנות)
החרושת/מעלה המגדל
חטיבת אלכסנדרוני/העבודה
ביה''כ עולי בבל/יוסף חיים
מרכז מסחרי/העצמאות
החצב / היסמין
העצמאות/החצב
העצמאות/ירושלים
היכל התרבות/שדרות אליהו סעדון
שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו
שדרות בן פורת/הל''ה
בן פורת/ראשונים
בן פורת/נילי
יחזקאל קזז / מונטיפיורי
יחזקאל קזז/דרך לוד
מחנה דורי
דרך לוד / צומת רמת פנקס
מחלף מסובים/דרך לוד
פארק אריאל שרון/דרך לוד
דרך בר לב/דרך הטייסים
דרך בר לב/שד' ששת הימים
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/דרך משה דיין
דרך משה דיין/דרך בר לב
דרך משה דיין/ההגנה
ביה''ס נתיב/דרך ההגנה
גן התקווה/דרך ההגנה
דרך ההגנה/המעפילים
ת.רכבת ההגנה
ת. רכבת ההגנה/החרש
הרכבת/המסגר
חברת החשמל/דרך מנחם בגין
דרך בגין/אלנבי
אלנבי/דרך מנחם בגין
ת.רק''ל אלנבי
מגדל שלום/מונטיפיורי
מסוף כרמלית
שאלות ותשובות לגבי קו 236
מתי מתחיל לפעול קו 236?
קו 236 מתחיל לפעול ב-05:50 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 236 מפסיק לעבוד?
קו 236 מפסיק לפעול ב-15:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 236?
כדי לראות מתי קו אור יהודה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אור יהודה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אור יהודה←תל אביב-יפו (אור יהודה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 236 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 236 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 236 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 236 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 236
קו 236 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:50 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:50 - 23:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 07:30 - 15:00 | 30 - 60 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:50 - 23:00 | 30 |
ה׳ | 05:50 - 23:00 | 30 |
ו׳ | 07:30 - 15:00 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל236 (מ החרושת/מעלה המגדל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 236
תעריף הנסיעה ב236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
236 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 236 היא החרושת/מעלה המגדל והתחנה האחרונה היא מסוף כרמלית.
קו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 236. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 236.
מעקב אחר קו האוטובוס 236 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 236 (אור יהודה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 236 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 236 ב-ישראל
236 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 130 - מסוף שרונה-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 157 - אלמוג סנטר/אפרים קישון-באר יעקב<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים