604 Линия
Гара Искър / Iskar Railway Station
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ 604 автобус График на маршрута и спирки (Актуализирано)
604 автобус (Гара Искър / Iskar Railway Station) 27 спирки заминава от Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0760) и завършва курса на Гара Искър / Iskar Train Station (0825).
Изберете някоя от 604 автобус спирки по-долу, за да намерите актуализирани времеви графици в реално време и да видите картата на маршрута им.
Направление: Гара Искър / Iskar Railway Station (27 спирки)
Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0760)
Умбал Александровска / Aleksandrovska Hospital (1035)
Вма / Military Medical Academy (0418)
Център По Хигиена / Centre Of Hygiene (2343)
Бул. Акад. Ив. Гешов / Ivan Geshov Blvd. (0268)
Професионална Гимназия По Дизайн Елисавета Вазова / Elisaveta Vazova High School Of Design (1736)
Бул. Черни Връх / Cherni Vrah Blvd. (0398)
Ул. 6-Ти Септември / Shesti Septemvri St. (1807)
Ул. Граф Игнатиев / Graf Ignatiev St. (1913)
Пл. Орлов Мост / Eagles' Bridge Sq. (1287)
Хотел Плиска / Pliska Hotel (2326)
Умбал Св. Анна / St. Anna Hospital (1194)
Държавна Печатница / State Printing House (0554)
Бл. 3 Ж.К. Дружба 1/ Bl. 3, Druzhba 1 Qr. (0182)
Бл. 108 Ж.К. Дружба 1 / Bl. 108, Druzhba 1 Qr. (0128)
Разклона За Летището / Fork Road To Sofia Airport (1451)
Ж.К. Дружба 1 / Druzhba 1 Qr. (0604)
Бул. Кръстьо Пастухов / Krastyo Pastuhov Blvd. (1628)
Дом На Културата Искър / Iskar House Of Culture (2369)
Езерото / the Lake (0558)
Метростанция Дружба / Druzhba Metro Station (0235)
Бл. 155 Ж.К. Дружба 1 / Bl. 155, Druzhba 1 Qr. (0142)
Бл. 162 Ж.К. Дружба 1 / Bl. 162, Druzhba 1 Qr. (0145)
Ул. Илия Бешков / Iliya Beshkov St. (1959)
28-Ми Дкц / 28-Th Polyclinic (0028)
28-Ми Пощенски Клон / 28-Th Post Office (1406)
Гара Искър / Iskar Train Station (0825)
604 ЧЗВ
В колко часа започва работа 604 автобус?
Услугите на автобус 604 започват в 05:15 в вторник, сряда, четвъртък, петък.
В колко часа 604 автобус спра да работи?
Услугите на автобус 604 приключват в 23:21 в неделя, понеделник, събота.
В колко часа пристига 604 автобус?
Кога идва Автобус линия Гара Искър / Iskar Railway Station? Проверете Времената на Пристигане в Реално Време за време на пристигане наживо и вижте пълния график за Автобус линия Гара Искър / Iskar Railway Station, който е най-близо до Вашето местоположение.
Колко е 604 (Гара Искър / Iskar Railway Station) автобус таксата?
Гара Искър / Iskar Railway Station (Гара Искър / Iskar Railway Station) автобус таксата е около лв1.60.
Дали линия 604 автобус на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ минава в Нова година, Освобождение and Страстна събота?
Работните часове на 604 автобус в Нова година, Освобождение and Страстна събота може да се променят. Моля, проверете приложението Moovit за повече подробности.
Има ли 604 автобус спирка близо до мен?
Кликнете тук, за да видите най-близката 604 автобус спирка.
604 автобус График
604 автобус маршрут работи всеки ден. Часове по официален график: 05:15 - 23:30
Ден | Работни часове | Честота (мин) |
---|---|---|
пон | 05:31 - 23:21 | 21 - 31 |
вто | 05:15 - 23:30 | 9 - 15 |
сря | 05:15 - 23:30 | 9 - 15 |
чет | 05:15 - 23:30 | 9 - 15 |
пет | 05:15 - 23:30 | 9 - 15 |
съб | 05:31 - 23:21 | 21 - 31 |
нед | 05:31 - 23:21 | 21 - 31 |
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ автобус Известия за Услуги
Вижте всички актуализации на 604 (от Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0760)), включително информация за статус в реално време, автобус закъснения, промени на маршрути, промени на местоположения на спирки и всякакви други промени в услугата. Получете преглед на карта в реално време на 604 (Гара Искър / Iskar Railway Station) и проследете автобус, докато се движи по картата. Изтеглете приложението за цялата информация за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ сега.
Такса на линия 604 автобус
Цената на пътуване за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ 604 (Гара Искър / Iskar Railway Station) е около лв1.60. Цените могат да се променят в зависимост от няколко фактора. За повече информация относно цените на билети на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ, моля, проверете приложението Moovit или официалния уебсайт на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ.
604 (СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ)
Първата спирка от маршрута 604 автобус е Умбалсм Пирогов / Pirogov Emergency Hospital (0760), а последната спирка е Гара Искър / Iskar Train Station (0825). 604 (Гара Искър / Iskar Railway Station) работи в всеки ден.
Допълнителна информация: 604 има 27 спирки, а общата продължителност на пътуването за този маршрут е приблизително 49 минути.
В движение сте? Вижте защо над 1.5 потребители вярват на Moovit като най-доброто приложение за обществен транспорт. Moovit Ви предлага маршрути на СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ , автобус тракери в реално време, упътване в реално време, маршрутни карти на линии в София и помага да намерите най-близкия 604 автобус спирки до вас. Нямате интернет достъп? Изтеглете офлайн PDF карта и графици за автобус за 604 автобус, за да поемете на път.
Автобус тракер на линия 604 в реално време
Проследете линия 604 (Гара Искър / Iskar Railway Station) на картата наживо в реално време и следвайте местоположението ѝ, докато се движи между спирките. Използвайте Moovit като автобус тракер на линия 604 автобус тракер приложение на наживо СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ и никога не изпускайте своя автобус.
Използвайте приложението като програма за планиране на пътуване за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ или програма за планиране на пътуване за Метро, тролейбус, Трамвай, Автобус или Влак, за да планирате маршрута си около София. Организаторът на пътуване показва актуализирани данни за СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ и всеки автобус, включително линия 604, в София
604 - Алтернативни Упътвания
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ Линии в София
- 11 - АВТОСТАНЦИЯ ГЕО МИЛЕВ / GEO MILEV BUS STATION - ОВЧА КУПЕЛ 2 / OVCHA KUPEL 2/ Разписание
- 103 - АВТОСТАНЦИЯ ОВЧА КУПЕЛ / OVCHA KUPEL BUS STATION - В.З. ЛЮЛИН / LYULIN VILLA ZONE
- 68 - ЗООПАРКА / CITY ZOO - СИМЕОНОВО / SIMEONOVO/ Разписание
- 82 - ЦЕНТРАЛНА ГАРА / CENTRAL RAILWAY STATION - ЛЮЛИН 5 / LYULIN 5/ Разписание
- 12 - АВТОСТАНЦИЯ ИЗТОК / IZTOK BUS STATION - ДОЛНИ БОГРОВ / DOLNI BOGROV/ Разписание
- SA - ТЕРМИНАЛ 1 / TERMINAL 1 - ТЕРМИНАЛ 2 / TERMINAL 2/ Разписание
- 3 - АВТОСТАНЦИЯ ГЕО МИЛЕВ / GEO MILEV BUS STATION - ДОЛНИ ПАСАРЕЛ / DOLNI PASAREL/ Разписание
- 213 - МЛАДОСТ 4 / MLADOST 4 - ЦЕНТРАЛНА ГАРА / CENTRAL RAILWAY STATION/ Разписание
- Н 4 - ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ / GOTSE DELCHEV - ДРУЖБА 2 / DRUZHBA 2/ Разписание
- 22 - ЦЕНТРАЛНА ГАРА / CENTRAL RAILWAY STATION - ПОДГУМЕР / PODGUMER/ Разписание
- Х9 - ЛОЗЕНЕЦ / LOZENETS - МЛАДОСТ / MLADOST/ Разписание
- 49 - КЛИСУРА / KLISURA - АВТОСТАНЦИЯ БАНКЯ / BANKYA BUS STATION/ Разписание
- 285 - ХАДЖИ ДИМИТЪР / HADZHI DIMITAR - ВРЪБНИЦА 2 / VRABNITSA 2/ Разписание
- 304 - ДРУЖБА 2 / DRUZHBA 2 - НИМ / NATIONAL HISTORY MUSEUM/ Разписание
- У1 - КРАСНА ПОЛЯНА / KRASNA POLYANA - 32-РО СУ / 32-TH SCHOOL/ Разписание
- 24 - АВТОСТАНЦИЯ ОРЛАНДОВЦИ / ORLANDOVTSI BUS STATION - БЕНКОВСКИ / BENKOVSKI/ Разписание
- 83 - ХЮНДАЙ БЪЛГАРИЯ / HYUNDAI BULGARIA - ЗООПАРКА / CITY ZOO/ Разписание
- Н 3 - ОВЧА КУПЕЛ 2 / OVCHA KUPEL 2 - ЛЕВСКИ Г / LEVSKI G/ Разписание
- 100 - БЕНКОВСКИ / BENKOVSKI - ПЪТНОСТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА / ROAD BUILDING EQUIPMENT/ Разписание
- 26 - ГНИЛЯНЕ / GNILYANE - ОБЕЛЯ 1 / OBELYA 1/ Разписание