682 línia
Madrid (Moncloa) - Villalba - Guadarrama
Interurbanos
Interurbanos 682 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 682 bus (Av. Juan Carlos I - Planetocio) té 4 parades, surt de Intercambiador De Moncloa i acaba a Av. Juan Carlos I - Planetocio.
Tria qualsevol entre les 682 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Av. Juan Carlos I - Planetocio (4 parades)
Intercambiador De Moncloa
Ctra. A-6 - C.º Fonda Trinidad
Av. Juan Carlos I - Zoco
Av. Juan Carlos I - Planetocio
Preguntes i respostes freqüents de 682
A quina hora comença a funcionar 682 bus?
682 bus comença a funcionar a les 07:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 682 bus?
682 bus deixa d'operar a les 23:40 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 682 bus?
Quan arriba la Madrid (Moncloa) - Villalba - Guadarrama bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Madrid (Moncloa) - Villalba - Guadarrama bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 682 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 682 bus parada més propera.
682 bus horari
682 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 07:20 - 23:40
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 07:20 - 23:40 | 16 |
dt. | 07:20 - 23:40 | 16 |
dc. | 07:20 - 23:40 | 16 |
dj. | 07:20 - 23:40 | 16 |
dv. | 07:20 - 23:40 | 16 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Interurbanos bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 682 (des de Intercambiador De Moncloa), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 682 (Av. Juan Carlos I - Planetocio) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Interurbanos.
682 línia bus tarifa
Interurbanos 682 (Av. Juan Carlos I - Planetocio) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Interurbanos, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Interurbanos.
682 (Interurbanos)
La primera parada de la ruta 682 bus és Intercambiador De Moncloa i la darrera parada és Av. Juan Carlos I - Planetocio. 682 (Av. Juan Carlos I - Planetocio) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 682 té 4 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 33 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Interurbanos rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 682 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 682 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 682 en temps real bus
Monitora la línia 682 (Av. Juan Carlos I - Planetocio) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 682 bus o una aplicació de seguiment Interurbanos bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Interurbanos o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Interurbanos i qualsevol bus, inclosa la línia 682, a Madrid
682 - Indicacions alternatives
Línies de Interurbanos a Madrid
- N505 - Madrid (Príncipe Pío) - Navalcarnero - El Álamo/ Horaris
- 231 - Alcalá de Henares - Urb. Zulema - El Viso/ Horaris
- 197E - Torrelaguna - Valdepiélagos - Talamanca/ Horaris
- 624A - Madrid (Moncloa) - Las Rozas (La Marazuela)/ Horaris
- N401 - Madrid (Atocha) - Pinto - Valdemoro/ Horaris
- 184 - Madrid (Plaza de Castilla) - El Casar/ Horaris
- 601 - Madrid (Moncloa) - El Pardo - Mingorrubio/ Horaris
- 521 - Madrid (Príncipe Pío) - Móstoles/ Horaris
- 911 - Buitrago - Montejo - La Hiruela/ Horaris
- 526 - Fuenlabrada - Móstoles (por FF.CC.)/ Horaris
- 498A - Móstoles (Móstoles - Central) - Arroyomolinos (Parque de Nieve)/ Horaris
- 222 - Madrid (Avda. América) - Meco/ Horaris
- 423 - Madrid (Estación Sur) - Aranjuez/ Horaris
- 562 - Madrid (Aluche) - Pozuelo de Alarcón/ Horaris
- 468 - Getafe - Griñón/Casarrubuelos/Serranillos/ Horaris
- 411 - Madrid (Legazpi) - Perales del Río/ Horaris
- 331 - Madrid (Conde de Casal) - Rivas (Sta. Mónica) - Rivas Futura/ Horaris
- 645 - Madrid (Moncloa) - Robledo de Chavela - Cebreros/ Horaris
- 512 - Madrid (Príncipe Pío) - Alcorcón (por C. de los Cantos)/ Horaris
- N101 - Madrid (Plaza de Castilla) - Alcobendas/ Horaris