7 línia
Hospital Universitario - Prosperidad
Grupo Ruíz
Grupo Ruíz 7 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 7 bus (Plaza Madrid) té 11 parades, surt de P.º Transición Española, S/N (Hospital) i acaba a Pza. Madrid, 5.
La previsió d'horari de 7 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 22:30. Dies operatius de la setmana: a diari.
Tria qualsevol entre les 7 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Plaza Madrid (11 parades)
P.º Transición Española, S/N (Hospital)
P.º Transición Española. S/N
P.º Tomás Y Valiente, S/N
C/ La Alberca, S/N
Avda. Filiberto Villalobos, 76
C/ Peña De Francia, 1
Avda. Portugal, 187
Avda. Portugal, 151
P.º Doctor Torres De Villarroel, 42
P.º Doctor Torres De Villarroel, 72
Pza. Madrid, 5
Preguntes i respostes freqüents de 7
A quina hora comença a funcionar 7 bus?
7 bus comença a funcionar a les 22:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 7 bus?
7 bus deixa d'operar a les 22:30 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 7 bus?
Quan arriba la Hospital Universitario - Prosperidad bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Hospital Universitario - Prosperidad bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 7 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 7 bus parada més propera.
7 bus horari
7 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 22:30
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 22:30 | Sortida Única |
dt. | 22:30 | Sortida Única |
dc. | 22:30 | Sortida Única |
dj. | 22:30 | Sortida Única |
dv. | 22:30 | Sortida Única |
ds. | 22:30 | Sortida Única |
dg. | 22:45 | Sortida Única |
Grupo Ruíz bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 7 (des de P.º Transición Española, S/N (Hospital)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 7 (Plaza Madrid) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Salamanca de Transportes, S.A. (Grupo Ruiz).
7 línia bus tarifa
Grupo Ruíz 7 (Plaza Madrid) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Grupo Ruíz, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Salamanca de Transportes, S.A. (Grupo Ruiz).
7 (Grupo Ruíz)
La primera parada de la ruta 7 bus és P.º Transición Española, S/N (Hospital) i la darrera parada és Pza. Madrid, 5. 7 (Plaza Madrid) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 7 té 11 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 7 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Grupo Ruíz rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Salamanca i t'ajuda a trobar el 7 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 7 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 7 en temps real bus
Monitora la línia 7 (Plaza Madrid) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 7 bus o una aplicació de seguiment Grupo Ruíz bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Grupo Ruíz o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Salamanca. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Grupo Ruíz i qualsevol bus, inclosa la línia 7, a Salamanca
7 - Indicacions alternatives
Línies de Grupo Ruíz a Salamanca
- 14 - Zurguén - Huerta Otea/ Horaris
- 91 - Servicio Nocturno 1 (Sentido Norte)/ Horaris
- 3 - Garrido - San José (por Centro)/ Horaris
- 03 - Línea 3: Garrido - San José (Por centro)/ Horaris
- 15 - Capuchinos - Hospital Universitario/ Horaris
- 12 - Barrio Blanco - Montalvo II/ Horaris
- 4 - Cementerio - Puente Ladrillo/ Horaris
- 08 - Línea 8: Prosperidad - Chamberí/ Horaris
- 01 - Línea 1: Los Cipreses-Buenos Aires (Por Centro)/ Horaris
- 07 - Línea 7: Campus Unamuno - Prosperidad/ Horaris
- 02 - Línea 2: Pizarrales - San Julián/ Horaris
- 05 - Línea 5: Ciudad Jardín - Los Alcaldes/ Horaris
- 09 - Línea 9: Capuchinos - Zurguén/ Horaris
- 2 - Pizarrales - San Julián/ Horaris
- 11 - Los Cipreses - Buenos Aires (por Hospitales)/ Horaris
- 06 - Línea 6: Garrido - San José (por Hospitales)/ Horaris
- 6 - Garrido - San José (por Hospitales)/ Horaris
- 04 - Línea 4: Cementerio - Los Toreses/ Horaris
- 9 - Capuchinos - Zurguén/ Horaris