72 línia
Diego de Leon - Hortaleza
EMT
EMT 72 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 72 bus (Diego De Leon) té 28 parades, surt de Hortaleza i acaba a Diego De León.
Tria qualsevol entre les 72 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Diego De Leon (28 parades)
Hortaleza
Zipaquirá
Manizales
San Lorenzo
Mar Amarillo
Mar De Las Antillas - Mar Negro
Mar Caspio
Santos De La Humosa
López De Hoyos - Ángel Luis Herrán
López De Hoyos - Gran Vía De Hortaleza
Luis Rosales
Junta Municipal De Hortaleza
López De Hoyos - Navarro Amandi
Arturo Soria - López De Hoyos
López De Hoyos - Clínica San Juan De Dios
Avenida De La Paz
Padre Claret - Ramón Y Cajal
Alfonso XIII - Pradillo
Metro Alfonso XIII
Clara Del Rey - Ramos Carrión
Clara Del Rey - Santa Hortensia
Clara Del Rey - Cardenal Silíceo
Clara Del Rey - Padre Xifré
Cartagena
Intercambiador De Avenida De América
Avenida De América
Hospital De La Princesa
Diego De León
Preguntes i respostes freqüents de 72
A quina hora comença a funcionar 72 bus?
72 bus comença a funcionar a les 05:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 72 bus?
72 bus deixa d'operar a les 23:05 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 72 bus?
Quan arriba la Diego de Leon - Hortaleza bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Diego de Leon - Hortaleza bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de 72 (Diego De Leon) bus?
La tarifa de Diego de Leon - Hortaleza (Diego De Leon) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un 72 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 72 bus parada més propera.
72 bus horari
72 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:45 - 23:05
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:45 - 23:05 | 10 - 15 |
dt. | 05:45 - 23:05 | 10 - 15 |
dc. | 05:45 - 23:05 | 10 - 15 |
dj. | 05:45 - 23:05 | 10 - 15 |
dv. | 05:45 - 23:05 | 10 - 15 |
ds. | 05:45 - 23:05 | 15 - 22 |
dg. | 07:00 - 23:05 | 17 - 25 |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 72 (des de Hortaleza), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 72 (Diego De Leon) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
72 línia bus tarifa
EMT 72 (Diego De Leon) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
72 (EMT)
La primera parada de la ruta 72 bus és Hortaleza i la darrera parada és Diego De León. 72 (Diego De Leon) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 72 té 28 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 43 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el 72 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 72 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 72 en temps real bus
Monitora la línia 72 (Diego De Leon) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 72 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a metro, tramvia, bus o tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia 72, a Madrid
72 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- 110 - Plaza de Manuel Becerra - Cementerio de la Almudena/ Horaris
- 22 - Plaza de Legazpi - Villaverde Alto/ Horaris
- 174 - Plaza de Castilla - Valdebebas/ Horaris
- N22 - Plaza de Cibeles - Barrio de la Paz/ Horaris
- N27 - Plaza de Cibeles - Aeropuerto/ Horaris
- 119 - Atocha - Barrio de Goya/ Horaris
- N10 - Plaza de Cibeles - Palomeras/ Horaris
- 115 - Avenida de America - Barajas/ Horaris
- 47 - Atocha - Carabanchel Alto/ Horaris
- N19 - Plaza de Cibeles - Colonia San Ignacio de Loyola/ Horaris
- 88 - Canillejas - Rejas/ Horaris
- 170 - Arroyo del Fresno - Sanchinarro/ Horaris
- 163 - Estacion de Aravaca - el Plantio/ Horaris
- 131 - Campamento - Villaverde Alto/ Horaris
- F - Glorieta de Cuatro Caminos - Ciudad Universitaria/ Horaris
- 147 - Plaza del Callao - Barrio del Pilar/ Horaris
- N23 - Plaza de Cibeles - Montecarmelo/ Horaris
- SE718 - Puerta de Arganda - Cañada Real/ Horaris
- N4 - Plaza de Cibeles - Barajas/ Horaris
- U - Avenida de Seneca - Paraninfo/ Horaris