8 línia
Teatro - Lomo de La Cruz
Guaguas Municipales
Guaguas Municipales 8 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 8 bus (Lomo De La Cruz) té 19 parades, surt de Teatro i acaba a Lomo De La Cruz.
Tria qualsevol entre les 8 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Lomo De La Cruz (19 parades)
Teatro
Rafael Cabrera (San Telmo)
Ctra. De Mata (Pl. Del Pino)
Ctra. De Mata (San Antonio)
Ctra. De Mata, 42
Ctra. De Mata (Parque De Las Rehoyas)
Ctra. Del Norte, 14
Juan Saraza Ortiz, 14
Cruz De Piedra, Frente 7
Carmen Quintana, Frente 1
Carmen Quintana, Frente 35
Carmen Quintana, Frente 73
Ana Benítez, Frente 92
Ana Benítez, Frente 42
Ana Benítez, 7
Pino Apolinario (Centro Cívico)
Aconcagua (Colegio Casablanca Iii)
Aconcagua, 38
Lomo De La Cruz
Preguntes i respostes freqüents de 8
A quina hora comença a funcionar 8 bus?
8 bus comença a funcionar a les 06:55 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 8 bus?
8 bus deixa d'operar a les 21:10 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 8 bus?
Quan arriba la Teatro - Lomo de La Cruz bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Teatro - Lomo de La Cruz bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 8 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 8 bus parada més propera.
8 bus horari
8 bus ruta funciona els entre setmana. Horaris regulars: 06:55 - 21:10
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:55 - 21:10 | 20 - 30 |
dt. | 06:55 - 21:10 | 20 - 30 |
dc. | 06:55 - 21:10 | 20 - 30 |
dj. | 06:55 - 21:10 | 20 - 30 |
dv. | 06:55 - 21:10 | 20 - 30 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
Guaguas Municipales bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 8 (des de Teatro), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 8 (Lomo De La Cruz) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Guaguas Municipales.
8 línia bus tarifa
Guaguas Municipales 8 (Lomo De La Cruz) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Guaguas Municipales, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Guaguas Municipales.
8 (Guaguas Municipales)
La primera parada de la ruta 8 bus és Teatro i la darrera parada és Lomo De La Cruz. 8 (Lomo De La Cruz) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: 8 té 19 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 24 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Guaguas Municipales rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Gran Canaria i t'ajuda a trobar el 8 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 8 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 8 en temps real bus
Monitora la línia 8 (Lomo De La Cruz) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 8 bus o una aplicació de seguiment Guaguas Municipales bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Guaguas Municipales o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Gran Canaria. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Guaguas Municipales i qualsevol bus, inclosa la línia 8, a Gran Canaria
8 - Indicacions alternatives
Línies de Guaguas Municipales a Gran Canaria
- 47 - Puerto - Tamaraceite/ Horaris
- 33 - Guiniguada - Puerto (por Ciudad Alta)/ Horaris
- 19 - Santa Catalina - El Sebadal/ Horaris
- 21 - Puerto / Escaleritas / La Feria / Hosp. Dr. Negrín / Santa Catalina/ Horaris
- 10 - Teatro - Hosp. Dr. Negrín (Exprés)/ Horaris
- 13 - Mercado de Vegueta - Tres Palmas/ Horaris
- 35 - Auditorio - La Ballena (por Las Torres)/ Horaris
- 26 - Santa Catalina - Campus Universitario (por Siete Palmas)/ Horaris
- 11 - Teatro - Hospital Dr. Negrín (por La Feria)/ Horaris
- 81 - Santa Catalina - Lomo de La Cruz/ Horaris
- L2 - Teatro -Santa Catalina/ Horaris
- 17 - Teatro - Auditorio/ Horaris
- 52 - Hoya de La Plata - Pedro Hidalgo/ Horaris
- X47 - Puerto - Tamaraceite/ Horaris
- 50 - Ciudad Deportiva Gran Canaria - Zárate/ Horaris
- 46 - Tamaraceite - Siete Palmas (por San Lorenzo)/ Horaris
- 54 - Teatro - San Juan/ Horaris
- 55 - Ciudad Deportiva Gran Canaria - El Lasso/ Horaris
- 84 - Teatro - Lomo de La Cruz (por San Francisco)/ Horaris
- 22 - Santa Catalina - La Paterna/ Horaris