קו 990
צפת←רכסים
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 990 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 990 (צפת←רכסים) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית צפת/רציפים ומסתיים בבית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי.
לוח הזמנים לקו 990 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב12:15. שעות הפעילות השבוע: שני, שלישי, שישי, שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 990 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: צפת←רכסים (48 תחנות)
ת. מרכזית צפת/רציפים
שוק עירוני
אליהו פרומצ'נקו/החלוץ
מעונות הסטודנטים/הנשיא
קופת חולים/הנשיא
כיכר הדלי
חיים וייצמן/מרדכי אנילביץ'
מרכז רסקו/חיים וייצמן
שפרינצק/קרן היסוד
ההגנה/יוני
צה''ל 14
צה''ל 9
צה''ל 6
צה''ל 3
צה''ל/לח''י
צומת עין זיתים
מושב מירון
צומת שבע
נשיאי ישראל/אילנות
נשיאי ישראל/הדקל
נשיאי ישראל/פארק אופירה
מורד הגיא/הפרחים
מורד הגיא/חבצלת
קניון לב כרמיאל/מורד הגיא
נשיאי ישראל/בית הכרם
דרך השלום/חטיבת גבעתי
מחלף גשר מוטה גור
צומת כרמיאל מערב
צומת ביענה
צומת אחיהוד
צומת סומך
מסעף כפר חסידים
מסעף רכסים/הרקפות
מעון נווה רם/הרקפות
הכלניות/הרקפות
הכלניות/מדרשים
הכלניות/בני תורה
הכלניות/בני תורה
הנרקיסים
הנרקיסים/הורדים
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
הרימונים/האלונים
הרימונים/האורנים
מועצה מקומית/הרימונים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
שאלות ותשובות לגבי קו 990
מתי מתחיל לפעול קו 990?
קו 990 מתחיל לפעול ב-12:15 בשני, שישי
באיזו שעה קו 990 מפסיק לעבוד?
קו 990 מפסיק לפעול ב-12:15 בשני, שישי
מתי מגיע קו 990?
כדי לראות מתי קו צפת←רכסים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו צפת←רכסים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 990 (צפת←רכסים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס צפת←רכסים (צפת←רכסים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 990 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 990 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 990 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 990 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 990
קו 990 פועל בשני, שלישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 12:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 12:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 21:15 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 12:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 21:15 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל990 (מ ת. מרכזית צפת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 990 (צפת←רכסים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 990
תעריף הנסיעה ב990 (צפת←רכסים) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
990 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 990 היא ת. מרכזית צפת/רציפים והתחנה האחרונה היא בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי.
קו 990 (צפת←רכסים) פועל בשני, שלישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 990. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 990.
מעקב אחר קו האוטובוס 990 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 990 (צפת←רכסים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 990 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 990 ב-ישראל
990 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 64 - מועדון פיס-ג'יש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1א/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 302 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ לוח זמנים
- 3 - שלום הגליל/בן עמי-עכו<->מגדלור עכו העתיקה/ההגנה-עכו-1ב/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 4 - כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם<->ח'לית שריף/יציאה-טמרה-1ב/ לוח זמנים
- 992 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 179 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->מזכירות-חולתה-2#/ לוח זמנים
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#/ לוח זמנים
- 294 - מסעף מעלות צפון-מעלות תרשיחא<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-11
- 85 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->אולפנת אמית-צפת-11/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#
- 147 - אזה''ת ג'יש-ג'יש<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#
- 35 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->פלך מרכז-פלך-1#כרמיאל ↔ פלך/ לוח זמנים
- 367 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 82 - שד. ירושלים/החשמונאים-מעלות תרשיחא<->עירייה-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים