Salta al contingut principal
Bus - L1

L1

Estacion Ave

Cuenca - Agency

L1 bus horari

L1 bus ruta funciona els a diari. Horaris regulars: 7:00 - 22:00

Dia Hores operatives
dilluns 7:00 - 22:00
dimarts 7:00 - 22:00
dimecres 7:00 - 22:00
dijous 7:00 - 22:00
divendres 7:00 - 22:00
dissabte 9:00 - 22:00
diumenge 9:00 - 22:00
Veure horaris complerts

L1 bus Mapa de ruta

L1 bus Mapa de línia

Horaris de ruta i parades per a L1 bus

La L1 bus (Direcció: Estacion Ave) té 16 parades, surt de Plaza Mayor, 9 i acaba a Estación Ave Fernando Zóbel.

Vista de l'horari per a L1 bus per la pròxima setmana: Comença a operar a 7:00 i acaba a 22:00. Dies operatius de la setmana: a diari.

Tria qualsevol entre les L1 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.

Vista al Mapa

Direcció: Estacion Ave (16 parades)

Veure PDF: L1 horaris, parades, i mapa

Preguntes i respostes freqüents de L1

  • A quina hora comença a funcionar L1 bus?

    L1 bus comença a funcionar a les 7:00 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.

    Més detalls
  • A quina hora deixa de funcionar L1 bus?

    L1 bus deixa d'operar a les 22:00 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.

    Més detalls
  • A quina hora arriba L1 bus?

    Quan arriba la Estacion Ave Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Estacion Ave Bus més propera a la teva ubicació.

    Més detalls

Llista de parades per a L1 bus

Plaza Mayor, 9 • Alfonso VIII • Palafox - Audiencia • Puente De La Trinidad • Plaza De La Constitución • Juan Correcher - Edificio Sindicatos • Doctor Chirino • Hurtado De Mendoza • Fermín Caballero - Estación De Autobuses • Hermanos Becerril - Residencial San Fernando • Hermanos Becerril - Residencial San José • Juan Carlos I - Residencial Villaluz • Ronda Oeste - Residencial Villaluz (110) • Ronda Oeste - Nuevos Juzgados • Ronda Oeste - Rotonda Del Arado • Estación Ave Fernando Zóbel

L1 bus horari

L1 bus ruta funciona els a diari. Horaris regulars: 7:00 - 22:00

Dia Hores operatives
dilluns 7:00 - 22:00
dimarts 7:00 - 22:00
dimecres 7:00 - 22:00
dijous 7:00 - 22:00
divendres 7:00 - 22:00
dissabte 9:00 - 22:00
diumenge 9:00 - 22:00

Cuenca - Agency Bus Alertes de Servei

Per a Cuenca - Agency bus les alertes de servei, si us plau verifica el Aplicació de Moovit. A més, obtén informació en temps real sobre bus estatus, retards d'autobusos, canvis de bus rutes, canvis d'ubicacions de parades i qualsevol canvi en el servei

L'aplicació de Mobilitat Urbana Més Popular a Cuenca.
Totes les opcions locals de mobilitat en una app
Get it on Google Play Download on the App Store

L1 (Cuenca - Agency)

La primera parada de la ruta L1 bus és Plaza Mayor, 9 i la darrera parada és Estación Ave Fernando Zóbel. L1 (Direcció: Estacion Ave) està operatiu durant a diari.

Informació addicional: L1 té 16 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 28 minuts.

Sobre la marxa? Comprova per què més de 930 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Cuenca - Agency rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cuenca i t'ajuda a trobar el L1 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la L1 de bus per fer el teu viatge.

L1 a prop meu

L1 - Indicacions alternatives

Més fàcil aconseguir información en línia L1 amb l' app!