A8 línia
Prado S. Sebastián - Alcosa
TUSSAM
TUSSAM A8 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La A8 bus (Estacion Prado) té 20 parades, surt de Ciudad de Chiva (Ciudad de Liria) i acaba a Estacion Prado A8.
Tria qualsevol entre les A8 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Estacion Prado (20 parades)
Ciudad de Chiva (Ciudad de Liria)
Ciudad de Alfafar (Ciudad de Oliva)
Aux. Autovía Madrid (Ctra. Aerop. Viejo)
Aux. Autovia Madrid (Hipermercado)
Autovía Madrid (Talbot)
Av. Kansas City (Ctra. Carmona)
Avda. Kansas City (Tesalónica)
Auxiliar Kansas City (Efeso)
Auxiliar Kansas City (Pol. San Pablo)
Auxiliar Kansas City (El Greco)
Auxiliar Kansas City (Est. Santa Justa)
José Laguillo (Estación de Santa Justa)
José Laguillo (Esperanza Trinidad)
Gonzalo Bilbao (Puerta Osario)
Recaredo (San Roque)
Menéndez Pelayo (Puerta Carmona)
Menéndez Pelayo (Puerta de La Carne)
Menéndez Pelayo (Jardines de Murillo)
Menéndez Pelayo (Juzgados)
Estacion Prado A8
Preguntes i respostes freqüents de A8
A quina hora comença a funcionar A8 bus?
A8 bus comença a funcionar a les 00:02 els diumenge.
A quina hora deixa de funcionar A8 bus?
A8 bus deixa d'operar a les 05:35 els diumenge, dissabte.
A quina hora arriba A8 bus?
Quan arriba la Prado S. Sebastián - Alcosa Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Prado S. Sebastián - Alcosa Bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un A8 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la A8 bus parada més propera.
A8 bus horari
A8 bus ruta funciona els caps de setmana. Horari habitual: 00:02 - 05:35
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | No Operatiu | No Operatiu |
dt. | No Operatiu | No Operatiu |
dc. | No Operatiu | No Operatiu |
dj. | No Operatiu | No Operatiu |
dv. | No Operatiu | No Operatiu |
ds. | 00:15 - 05:35 | 25 - 37 |
dg. | 00:02 - 05:35 | 33 - 38 |
TUSSAM bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a A8 (des de Ciudad de Chiva (Ciudad de Liria)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de A8 (Estacion Prado) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació TUSSAM.
A8 línia bus tarifa
TUSSAM A8 (Estacion Prado) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre TUSSAM, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de TUSSAM.
A8 (TUSSAM)
La primera parada de la ruta A8 bus és Ciudad de Chiva (Ciudad de Liria) i la darrera parada és Estacion Prado A8. A8 (Estacion Prado) està operatiu durant Cap de setmana.
Informació addicional: A8 té 20 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 35 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona TUSSAM rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Sevilla i t'ajuda a trobar el A8 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la A8 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia A8 en temps real Bus
Monitora la línia A8 (Estacion Prado) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia A8 bus o una aplicació de seguiment TUSSAM bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a TUSSAM o com a planificador de viatges per a Metro, Funicular, Tren, Tramvia, Bus o Ferri per planificar la teva ruta per Sevilla. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a TUSSAM i qualsevol bus, inclosa la línia A8, a Sevilla
A8 - Indicacions alternatives
Línies de TUSSAM a Sevilla
- 32 - Plaza Duque - Poligono Sur/ Horaris
- 20 - Ponce de León - Polígono de San Pablo/ Horaris
- 13 - Plaza Duque - Pino Montano/ Horaris
- 43 - Plaza Magdalena - El Tardon/ Horaris
- B4 - San Bernardo - Torreblanca/ Horaris
- 21 - Plaza de Armas - Polígono San Pablo/ Horaris
- A7 - Circular Nocturno/ Horaris
- B3 - Nervion - Santa Clara/ Horaris
- 26 - Prado S. Sebastián - Cerro del Aguila/ Horaris
- 22 - Prado S. Sebastián - Sevilla Este/ Horaris
- A3 - Prado S. Sebastián - Polig. S. Pablo/ Horaris
- 53 - Los Arcos - Centro Penitenciario/ Horaris
- 40 - Plaza Magdalena - Triana/ Horaris
- 15 - Ponce de León - San Diego/ Horaris
- 14 - Plaza Duque - Poligono Norte/ Horaris
- 12 - Ponce de León - Pino Montano/ Horaris
- 34 - Prado S. Sebastián - Los Bermejales/ Horaris
- C2 - Isla de la Cartuja - Prado S. Sebastián/ Horaris
- LS - Santa Justa - Bellavista/ Horaris