L8 línia
Paseo de Roma - Circular
Movérida
Movérida L8 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La L8 bus (Circular) és una línia circular amb 37 parades que surten de 01 Paseo De Roma.
Tria qualsevol entre les L8 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Circular (37 parades)
01 Paseo De Roma
47 Palacio De Congresos
48 Calle Federico García Lorca
49 Avenida De El Prado
50 Avenida Duque De Ahumada / Guardia Civil
51 Avenida De Las Américas 1
53 Avenida De Las Américas 2 / Hospital
54 Avenida De La Constitución
59 Avenida De Portugal, 10
58 Avenida Eugenio Hermoso
73 Avenida Eugenio Hermoso 2
04 Centro De Salud Zona Sur
07 Avenida De Lusitania 1
08 Avda De Lusitania / Plaza De Los Escritores
10 Calle Octavio Augusto, 3
12 Avenida Reina Sofia / Salesianos
15 Avenida De Juan Carlos I
17 Calle Ausonio / María Auxiliadora
79 Avenida Casa Herrera
72 Calle Buenavista
21 Calle Bellavista / Josefinas
22 Calle Talayuela / Montealto
23 Calle Cristina / Montealto
24 Calle Juan Canet 1
26 Calle Juan Canet 2
27 Calle Llanos De Olivenza
33 Calle Sierra De Gata 1
34 Calle Sierra De Gata 2
35 Calle Sierra De Gata 3
36 Avenida Pitágoras
39 Avenida De Numancia / Urb. Oramba
37 Avenida Vía De La Plata 1ª
40 Avenida Vía De La Plata 2ª / Abadías
76 Bulevar Pasarón De La Vera
89 Recinto Ferial
44 Avenida José Fernández López
01 Paseo De Roma
Preguntes i respostes freqüents de L8
A quina hora comença a funcionar L8 bus?
L8 bus comença a funcionar a les 07:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar L8 bus?
L8 bus deixa d'operar a les 22:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba L8 bus?
Quan arriba la Paseo de Roma - Circular bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Paseo de Roma - Circular bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un L8 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la L8 bus parada més propera.
Movérida bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a L8 (des de 01 Paseo De Roma), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de L8 (Circular) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Movérida.
L8 línia bus tarifa
Movérida L8 (Circular) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Movérida, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Movérida.
L8 (Movérida)
La primera parada de la ruta L8 bus és 01 Paseo De Roma i la darrera parada és 01 Paseo De Roma. L8 (Circular) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: L8 té 37 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 42 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Movérida rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Merida i t'ajuda a trobar el L8 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la L8 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia L8 en temps real bus
Monitora la línia L8 (Circular) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia L8 bus o una aplicació de seguiment Movérida bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Movérida o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Merida. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Movérida i qualsevol bus, inclosa la línia L8, a Merida
Línies de Movérida a Merida
- L2 - Paseo de Roma - San Juan/ Horaris
- L5 - Ciudad Deportiva - María Auxiliadora/ Horaris
- L3 - Paseo de Roma - San Andrés/ Horaris
- L9 - Paseo de Roma - Calzada/ Horaris
- L6 - Paseo de Roma-Nueva Ciudad (Agricultura)/ Horaris
- L7 - Santa Eulalia - Paseo de Roma/ Horaris
- L4 - Nueva Ciudad - Paseo de Roma/ Horaris
- L4/6 - Línea 4/6/ Horaris