T11 línia
Mar de Cristal - Parque Empresarial Cristalia
EMT
EMT T11 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La T11 bus (Mar De Cristal) té 9 parades, surt de Cristalia i acaba a Mar De Cristal.
Tria qualsevol entre les T11 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Mar De Cristal (9 parades)
Cristalia
Gregorio Sánchez Herráez
Vía De Los Poblados
Tomás Redondo - Vía De Los Poblados
Tomás Redondo - Juan Zaragueta
Tomás Redondo - Ribera Del Loira
Aconcagua - Nevado Cumbal
Ayacucho - Nevado Del Ruiz
Mar De Cristal
Preguntes i respostes freqüents de T11
A quina hora comença a funcionar T11 bus?
T11 bus comença a funcionar a les 06:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar T11 bus?
T11 bus deixa d'operar a les 21:45 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba T11 bus?
Quan arriba la Mar de Cristal - Parque Empresarial Cristalia Bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Mar de Cristal - Parque Empresarial Cristalia Bus més propera a la teva ubicació.
Quant costa la tarifa de T11 (Mar De Cristal) bus?
La tarifa de Mar de Cristal - Parque Empresarial Cristalia (Mar De Cristal) bus és d'aproximadament €1.50.
Hi ha un T11 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la T11 bus parada més propera.
T11 bus horari
T11 bus ruta opera el dilluns a divendres. Horari habitual: 06:45 - 21:45
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:45 - 21:45 | 15 |
dt. | 06:45 - 21:45 | 15 |
dc. | 06:45 - 21:45 | 15 |
dj. | 06:45 - 21:45 | 15 |
dv. | 06:45 - 21:45 | 15 |
ds. | No Operatiu | No Operatiu |
dg. | No Operatiu | No Operatiu |
EMT bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a T11 (des de Cristalia), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de T11 (Mar De Cristal) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació EMT.
T11 línia bus tarifa
EMT T11 (Mar De Cristal) la tarifa del viatge és aproximadament €1.50. Els preus poden variar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre els costos dels bitllets de EMT, si us plau consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de EMT.
T11 (EMT)
La primera parada de la ruta T11 bus és Cristalia i la darrera parada és Mar De Cristal. T11 (Mar De Cristal) està operatiu durant entre setmana.
Informació addicional: T11 té 9 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 15 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona EMT rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Madrid i t'ajuda a trobar el T11 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la T11 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia T11 en temps real Bus
Monitora la línia T11 (Mar De Cristal) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia T11 bus o una aplicació de seguiment EMT bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a EMT o com a planificador de viatges per a Metro, Tramvia, Bus o Tren per planificar la teva ruta per Madrid. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a EMT i qualsevol bus, inclosa la línia T11, a Madrid
T11 - Indicacions alternatives
Línies de EMT a Madrid
- N23 - Plaza de Cibeles - Montecarmelo/ Horaris
- 52 - Puerta del Sol/sevilla - Santamarca/ Horaris
- 132 - Moncloa - Hospital la Paz/ Horaris
- C03 - Puerta de Toledo - Argüelles/ Horaris
- 29 - Avenida de Felipe II - Manoteras/ Horaris
- N7 - Plaza de Cibeles - Valderrivas/ Horaris
- 21 - Paseo del Pintor Rosales - Barrio el Salvador/ Horaris
- H1 - Sierra de Guadalupe - Hospital Infanta Leonor/ Horaris
- C1 - Circular 1 -/ Horaris
- E1 - Plaza de Cibeles - la Peseta/ Horaris
- 78 - Glorieta de Embajadores - Barrio de San Fermin/ Horaris
- 63 - Avenida de Felipe II - Barrio de Santa Eugenia/ Horaris
- SE704 - Plaza de Castilla - Cementerio de Fuencarral
- 3 - Puerta de Toledo - Plaza de San Amaro/ Horaris
- 34 - Plaza de Cibeles - las Aguilas/ Horaris
- NC2 - Cuatro Caminos - Estacion de Atocha/ Horaris
- 65 - Plaza de Jacinto Benavente - Colonia Gran Capitan/ Horaris
- 159 - Alsacia - el Cañaveral/ Horaris
- 37 - Glorieta de Cuatro Caminos - Puente de Vallecas/ Horaris
- 247 - Atocha - Colonia San Jose Obrero/ Horaris