32 - Auditorio (Por San Antonio) (Por El Polvorín) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Guiniguada | 7:25 | 8:45 | 10:15 | 11:35 | 12:55 | 14:15 | 15:35 | 16:55 | 18:25 | 19:45 | 21:05 | 22:15 |
Primero De Mayo, 6 | 7:26 | 8:46 | 10:16 | 11:36 | 12:56 | 14:16 | 15:36 | 16:56 | 18:26 | 19:46 | 21:06 | 22:16 |
Primero De Mayo, 56 | 7:27 | 8:47 | 10:17 | 11:37 | 12:57 | 14:17 | 15:37 | 16:57 | 18:27 | 19:47 | 21:07 | 22:17 |
Ctra. De Mata (Pl. Del Pino) | 7:28 | 8:48 | 10:18 | 11:38 | 12:58 | 14:18 | 15:38 | 16:58 | 18:28 | 19:48 | 21:08 | 22:18 |
Ctra. De Mata (San Antonio) | 7:30 | 8:50 | 10:20 | 11:40 | 13:00 | 14:20 | 15:40 | 17:00 | 18:30 | 19:50 | 21:10 | 22:20 |
León XIII | 7:31 | 8:51 | 10:21 | 11:41 | 13:01 | 14:21 | 15:41 | 17:01 | 18:31 | 19:51 | 21:11 | 22:21 |
Gloria (Agustina De Aragón) | 7:32 | 8:52 | 10:22 | 11:42 | 13:02 | 14:22 | 15:42 | 17:02 | 18:32 | 19:52 | 21:12 | 22:22 |
R. Mesa Y López (Ceip Timplista José Antonio Ramos) | 7:34 | 8:54 | 10:24 | 11:44 | 13:04 | 14:24 | 15:44 | 17:04 | 18:34 | 19:54 | 21:14 | 22:24 |
R. Mesa Y López (El Audaz) | 7:35 | 8:55 | 10:25 | 11:45 | 13:05 | 14:25 | 15:45 | 17:05 | 18:35 | 19:55 | 21:15 | 22:25 |
Pº San Antonio, 56 | 7:36 | 8:56 | 10:26 | 11:46 | 13:06 | 14:26 | 15:46 | 17:06 | 18:36 | 19:56 | 21:16 | 22:26 |
Mariucha (Plaza Don Benito) | 7:38 | 8:58 | 10:28 | 11:48 | 13:08 | 14:28 | 15:48 | 17:08 | 18:38 | 19:58 | 21:18 | 22:28 |
Don Pedro Infinito, 24 | 7:39 | 8:59 | 10:29 | 11:49 | 13:09 | 14:29 | 15:49 | 17:09 | 18:39 | 19:59 | 21:19 | 22:29 |
Zaragoza, 26 | 7:40 | 9:00 | 10:30 | 11:50 | 13:10 | 14:30 | 15:50 | 17:10 | 18:40 | 20:00 | 21:20 | 22:30 |
Obispo Romo, Frente 27 | 7:41 | 9:01 | 10:31 | 11:51 | 13:11 | 14:31 | 15:51 | 17:11 | 18:41 | 20:01 | 21:21 | 22:31 |
Av. Escaleritas, 51 | 7:43 | 9:03 | 10:33 | 11:53 | 13:13 | 14:33 | 15:53 | 17:13 | 18:43 | 20:03 | 21:23 | 22:33 |
Av. Escaleritas (Cáritas) | 7:44 | 9:04 | 10:34 | 11:54 | 13:14 | 14:34 | 15:54 | 17:14 | 18:44 | 20:04 | 21:24 | 22:34 |
Av. Escaleritas (Club La Cornisa) | 7:45 | 9:05 | 10:35 | 11:55 | 13:15 | 14:35 | 15:55 | 17:15 | 18:45 | 20:05 | 21:25 | 22:35 |
Av. De Ansite (Cementerio Del Puerto) | 7:47 | 9:07 | 10:37 | 11:57 | 13:17 | 14:37 | 15:57 | 17:17 | 18:47 | 20:07 | 21:27 | 22:37 |
Hospital Dr. Negrín (Hospitalización) | 7:48 | 9:08 | 10:38 | 11:58 | 13:18 | 14:38 | 15:58 | 17:18 | 18:48 | 20:08 | 21:28 | 22:38 |
Ind. José Sánchez Peñate (C.C. Las Arenas) | 7:49 | 9:09 | 10:39 | 11:59 | 13:19 | 14:39 | 15:59 | 17:19 | 18:49 | 20:09 | 21:29 | 22:39 |
Horari de Guaguas Municipales bus - 32 (Auditorio (Por San Antonio) (Por El Polvorín))
L'horari Guaguas Municipales bus de la ruta 32, Auditorio (Por San Antonio) (Por El Polvorín), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Guiniguada estació a Ind. José Sánchez Peñate (C.C. Las Arenas) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Guaguas Municipales.