633
633 - J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Av. Universidad Carlos III - Universidad Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 | Sortida núm. #12 | Sortida núm. #13 | Sortida núm. #14 | Sortida núm. #15 | Sortida núm. #16 | Sortida núm. #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro | 8:00 | 8:30 | 9:00 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:10 | 20:10 | 21:10 | 22:10 | 23:10 |
Velázquez - C. C. Centro Oeste | 8:02 | 8:32 | 9:02 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 | 20:12 | 21:12 | 22:11 | 23:11 |
Ctra. Pozuelo - Ins. Nacional De Sanidad | 8:04 | 8:34 | 9:04 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 | 20:13 | 21:13 | 22:13 | 23:13 |
Av. España - El Zoco | 8:07 | 8:37 | 9:07 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:16 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:17 | 20:15 | 21:15 | 22:15 | 23:15 |
Ctra. M-505 - Burgocentro | 8:10 | 8:40 | 9:10 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 | 20:17 | 21:17 | 22:17 | 23:17 |
Trva. Navalcarbón - Heron City | 8:13 | 8:43 | 9:13 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:21 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 | 20:20 | 21:20 | 22:19 | 23:19 |
Severo Ochoa - Pablo Neruda | 8:15 | 8:45 | 9:15 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 14:23 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 20:21 | 21:21 | 22:20 | 23:20 |
Ctra. A-6 - Est. Pinar | 8:17 | 8:47 | 9:17 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:27 | 20:23 | 21:23 | 22:22 | 23:22 |
Ctra. A-6 - Talleres Renfe | 8:19 | 8:49 | 9:19 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 | 19:29 | 20:25 | 21:25 | 22:23 | 23:23 |
Ctra. A-6 - Playa De Las Américas | 8:22 | 8:52 | 9:22 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 20:27 | 21:27 | 22:26 | 23:26 |
Apeadero - Est. Las Matas | 8:25 | 8:55 | 9:25 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:29 | 21:29 | 22:28 | 23:28 |
Ctra. A-6 - C. C. Espacio Torrelodones | 8:27 | 8:57 | 9:27 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:33 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 20:31 | 21:31 | 22:29 | 23:29 |
Av. Comunidad Madrid - Colegios | 8:31 | 9:01 | 9:31 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 20:34 | 21:34 | 22:32 | 23:32 |
Av. Torrelodones - Urb. Las Marías | 8:32 | 9:02 | 9:32 | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:35 | 21:35 | 22:33 | 23:33 |
Av. Torrelodones - Guardia Civil | 8:34 | 9:04 | 9:34 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | 19:44 | 20:36 | 21:36 | 22:34 | 23:34 |
Jesusa Lara - Parque Pradogrande | 8:35 | 9:05 | 9:35 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 | 19:45 | 20:37 | 21:37 | 22:35 | 23:35 |
Jesusa Lara - Casa De La Cultura | 8:36 | 9:06 | 9:36 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:38 | 21:38 | 22:35 | 23:35 |
Ctra. Torrelodones - Antonio Lasso | 8:36 | 9:06 | 9:36 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:38 | 21:38 | 22:36 | 23:36 |
Ctra. Torrelodones - Urb. Los Jarales | 8:39 | 9:09 | 9:39 | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:43 | 15:49 | 16:49 | 17:49 | 18:49 | 19:49 | 20:40 | 21:40 | 22:38 | 23:38 |
Ctra. Torrelodones - Urb. El Corzo | 8:41 | 9:11 | 9:41 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 18:51 | 19:51 | 20:42 | 21:42 | 22:39 | 23:39 |
Ctra. Torrelodones - Cañuelo | 8:42 | 9:12 | 9:42 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 18:52 | 19:52 | 20:43 | 21:43 | 22:40 | 23:40 |
Soberanía - Pza. Cruz Roja | 8:44 | 9:14 | 9:44 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 | 19:54 | 20:44 | 21:44 | 22:41 | 23:41 |
Ctra. Colmenarejo - Escuela Infantil | 8:45 | 9:15 | 9:45 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 18:55 | 19:55 | 20:45 | 21:45 | 22:42 | 23:42 |
Ctra. M-510 - Urb. El Cerrillo | 8:47 | 9:17 | 9:47 | 10:50 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 18:57 | 19:57 | 20:46 | 21:46 | 22:43 | 23:43 |
Cañada De Las Merinas - Ctra. Galapagar | 8:49 | 9:19 | 9:49 | 10:51 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:51 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:59 | 19:59 | 20:48 | 21:48 | 22:45 | 23:45 |
Cañada De Las Merinas - Centro De Salud | 8:49 | 9:19 | 9:49 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:52 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:59 | 19:59 | 20:48 | 21:48 | 22:45 | 23:45 |
Ctra. Villanueva Del Pardillo - Instituto | 8:51 | 9:21 | 9:51 | 10:53 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:53 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:01 | 20:01 | 20:50 | 21:50 | 22:46 | 23:46 |
Av. Universidad Carlos III - Polideportivo | 8:52 | 9:22 | 9:52 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 20:02 | 20:51 | 21:51 | 22:47 | 23:47 |
Av. Universidad Carlos III - Residencia | 8:54 | 9:24 | 9:54 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:04 | 20:03 | 20:52 | 21:52 | 22:48 | 23:48 |
Av. Universidad Carlos III - Universidad | 8:55 | 9:25 | 9:55 | 10:57 | 11:57 | 12:57 | 13:57 | 14:57 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:05 | 20:04 | 20:53 | 21:53 | 22:50 | 23:50 |
Horari de Interurbanos Bus - 633 (J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Av. Universidad Carlos III - Universidad)
L'horari Interurbanos Bus de la ruta 633, J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Av. Universidad Carlos III - Universidad, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro estació a Av. Universidad Carlos III - Universidad estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Interurbanos.
633 Horaris d'indicacions alternatives
- 633 Horari - Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→Velázquez - C. C. Centro Oeste
- 633 Horari - Av. Universidad Carlos III - Universidad→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro
- 633 Horari - J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro→Cañada De Las Merinas - Centro De Salud
- 633 Horari - Cañada De Las Merinas - Centro De Salud→J. Rodrigo - Hospital Puerta De Hierro
- 633 Horari - Velázquez - C. C. Centro Oeste→Cañada De Las Merinas - Centro De Salud