GIJ - Gijón Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
[Villaviciosa] Estación Bus Villaviciosa [Cta 10079] | 22:00 | - | - | - | - | - | - |
[Villaviciosa] La Flor Del Pomar [Cta 01833] | 22:02 | - | - | - | - | - | - |
[Pontica, La] Cruce Deva [Cta 06640] | 22:15 | - | - | - | - | - | - |
[Gijón/Xixón] Cabueñes - Jardín Botánico [Cta 01895] | 22:19 | 22:19 | - | - | - | - | - |
[Gijón/Xixón] Campus Viesques - Epsig Intra [Cta 01897] | 22:20 | 22:20 | 22:20 | - | - | - | - |
[Gijón/Xixón] Escuela Marina - Campus Viesques [Cta 05068] | 22:21 | 22:21 | 22:21 | 22:21 | - | - | - |
[Gijón/Xixón] La Guía - Molinón [Cta 01901] | 22:23 | 22:23 | 22:23 | 22:23 | 22:23 | - | - |
[Gijón/Xixón] La Costa Avda - Continental [Cta 01552] | 22:25 | 22:25 | 22:25 | 22:25 | 22:25 | 22:25 | - |
[Gijón/Xixón] La Costa 33 Avda - Begoña [Cta 01554] | 22:28 | 22:28 | 22:28 | 22:28 | 22:28 | 22:28 | 22:28 |
[Gijón/Xixón] Estación Alsa [Cta 00784] | 22:30 | 22:30 | 22:30 | 22:30 | 22:30 | 22:30 | 22:30 |
Horari de diumenge i dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
[Villaviciosa] Estación Bus Villaviciosa [Cta 10079] | 23:30 | - | - | - | - | - | - |
[Villaviciosa] La Flor Del Pomar [Cta 01833] | 23:32 | - | - | - | - | - | - |
[Pontica, La] Cruce Deva [Cta 06640] | 23:45 | - | - | - | - | - | - |
[Gijón/Xixón] Cabueñes - Jardín Botánico [Cta 01895] | 23:49 | 23:49 | - | - | - | - | - |
[Gijón/Xixón] Campus Viesques - Epsig Intra [Cta 01897] | 23:50 | 23:50 | 23:50 | - | - | - | - |
[Gijón/Xixón] Escuela Marina - Campus Viesques [Cta 05068] | 23:51 | 23:51 | 23:51 | 23:51 | - | - | - |
[Gijón/Xixón] La Guía - Molinón [Cta 01901] | 23:53 | 23:53 | 23:53 | 23:53 | 23:53 | - | - |
[Gijón/Xixón] La Costa Avda - Continental [Cta 01552] | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | 23:55 | - |
[Gijón/Xixón] La Costa 33 Avda - Begoña [Cta 01554] | 23:58 | 23:58 | 23:58 | 23:58 | 23:58 | 23:58 | 23:58 |
[Gijón/Xixón] Estación Alsa [Cta 00784] | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 | 0:00 |
Horari de Automóviles Luarca SAU bus - GIJ (Gijón)
L'horari Automóviles Luarca SAU bus de la ruta GIJ, Gijón, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Villaviciosa] Estación Bus Villaviciosa [Cta 10079] estació a [Gijón/Xixón] Estación Alsa [Cta 00784] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Automóviles Luarca SAU.