L1 - Mieres Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
[Santandrés|San Andrés] Santandrés De Turón [Cta 03251] | 5:55 | 6:45 | 7:15 | 7:45 |
[Pervaca] Rabaldana De Arriba [Cta 06164] | 5:57 | 6:47 | 7:17 | 7:47 |
[Rebaldana, La|Rabaldana, La] Rabaldana De Abajo [Cta 03253] | 5:59 | 6:49 | 7:19 | 7:49 |
[Canabatán] Canabatán [Cta 03255] | 6:01 | 6:51 | 7:21 | 7:51 |
[Viesques, Les|Viescas, Las] Lago [Cta 03257] | 6:03 | 6:53 | 7:23 | 7:53 |
[Felguera, La] La Felguera De Turón [Cta 03259] | 6:05 | 6:55 | 7:25 | 7:55 |
[Crucina, La] Colegio La Salle [Cta 06165] | 6:07 | 6:57 | 7:27 | 7:57 |
[Ribaya, La/San Francisco] Puente Nuevo [Cta 03262] | 6:09 | 6:59 | 7:29 | 7:59 |
[Vil.Labazal|Villabazal] La Veguina [Cta 03263] | 6:11 | 7:01 | 7:31 | 8:01 |
[Cuadriella, La] La Cuadriella [Cta 03264] | 6:13 | 7:03 | 7:33 | 8:03 |
[Santa Marina] Santa Marina [Cta 03266] | 6:15 | 7:05 | 7:35 | 8:05 |
[Yana'L Monte, La|Llana Del Monte] Cabojal [Cta 06166] | 6:17 | 7:07 | 7:37 | 8:07 |
[Cortina] Pozo Figaredo [Cta 03268] | 6:19 | 7:09 | 7:39 | 8:09 |
[Llavandera, La|Lavandera, La] La Llavandera [Cta 03270] | 6:21 | 7:11 | 7:41 | 8:11 |
[Villadominica|Villa Dominica] Peñule [Cta 03272] | 6:23 | 7:13 | 7:43 | 8:13 |
[Figareo|Figaredo] Figareo Chalet [Cta 03213] | 6:25 | 7:15 | 7:45 | 8:15 |
[Santuyano|Santullano] Santuyano [Cta 03211] | 6:27 | 7:17 | 7:47 | 8:17 |
[Mieres Del Camín] Hospital Álvarez-Buylla [Cta 16747] | 6:29 | 7:19 | 7:49 | 8:19 |
[Mieres Del Camín] Nuevo Santullano [Cta 06167] | 6:31 | 7:21 | 7:51 | 8:21 |
[Mieres Del Camín] La Reguerona [Cta 06168] | 6:33 | 7:23 | 7:53 | 8:23 |
[Mieres Del Camín] La Piscina [Cta 07290] | 6:35 | 7:25 | 7:55 | 8:25 |
[Mieres Del Camín] Vega De Arriba - Campus [Cta 02984] | 6:37 | 7:27 | 7:57 | 8:27 |
[Mieres Del Camín] Estación Bus Mieres - Rotonda [Cta 16512] | 6:39 | 7:29 | 7:59 | 8:29 |
[Mieres Del Camín] Vega De Arriba - Los Llerones [Cta 06239] | 6:41 | 7:31 | 8:01 | 8:31 |
[Mieres Del Camín] Los Llerones [Cta 06240] | 6:43 | 7:33 | 8:03 | 8:33 |
[Mieres Del Camín] Plaza Santa Marina [Cta 06241] | 6:45 | 7:35 | 8:05 | 8:35 |
[Mieres Del Camín] Doctor Fleming - Fuente Del Vasco [Cta 06123] | 6:47 | 7:37 | 8:07 | 8:37 |
Horari de EMUTSA bus - L1 (Mieres)
L'horari EMUTSA bus de la ruta L1, Mieres, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de [Santandrés|San Andrés] Santandrés De Turón [Cta 03251] estació a [Mieres Del Camín] Doctor Fleming - Fuente Del Vasco [Cta 06123] estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'EMUTSA.