L1460 - Batea Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Estació D'Autobusos De Tarragona | 9:00 | 16:30 |
Estació D'Autobusos De Reus | 9:35 | 17:05 |
Riudecols | 9:50 | 17:20 |
Les Irles | 9:55 | 17:25 |
Coll De La Teixeta | 10:00 | 17:30 |
Miquel Barceló, 35 | 10:05 | 17:35 |
Carrer Major, 51 | 10:17 | 17:48 |
Móra D’Ebre (Estació D’Autobusos) | 10:19 | 17:51 |
Avinguda Catalunya, 3 | 10:31 | 18:04 |
Estació D'Autobusos De Gandesa | 10:34 | 18:07 |
Avinguda Terra Alta, 58 (Batea) | 10:43 | 18:18 |
Horari de Hispano Igualadina bus - L1460 (Batea)
L'horari Hispano Igualadina bus de la ruta L1460, Batea, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estació D'Autobusos De Tarragona estació a Avinguda Terra Alta, 58 (Batea) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Hispano Igualadina.