M6 - Segovia (Hasta Ies Andrés Laguna) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Torrecaballeros (Aldehuela) | 7:45 |
Torrecaballeros (N-110) | 7:46 |
Torrecaballeros 1 | 7:48 |
Cabanillas Del Monte | 7:50 |
Trescasas (Calle La Ermita) | 7:52 |
Trescasas (Plaza Constitución) | 7:54 |
Sonsoto (Contenedores) | 7:55 |
Sonsoto (Potro) | 7:56 |
San Cristóbal De Segovia (Rotonda) | 7:59 |
San Cristóbal De Segovia (Iglesia) | 8:01 |
San Cristóbal De Segovia | 8:03 |
Urb. El Terradillo | 8:05 |
Las Nieves | 8:08 |
Acueducto 3 | 8:10 |
Hermanitas | 8:12 |
Gasolinera La Pista | 8:13 |
Instituto Andrés Laguna | 8:15 |
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - M6 (Segovia (Hasta Ies Andrés Laguna))
L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta M6, Segovia (Hasta Ies Andrés Laguna), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Torrecaballeros (Aldehuela) estació a Instituto Andrés Laguna estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.