M-131
M-131 - Av de Portugal Bar Citroen Horari Horari de dilluns i dimarts Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Plaza Del Arenal Renfe 7:00 7:30 8:15 9:30 12:00 20:00 22:00 Av de Sevilla Venta Las Palmas 7:02 7:32 8:17 9:32 12:02 20:02 22:02 Club de Campo (I) 7:03 7:33 8:18 9:33 12:03 20:03 22:03 Asas-Universidad Loyola 7:06 7:36 8:21 9:36 12:06 20:06 22:06 Trafico 7:09 7:39 8:24 9:39 12:09 20:09 22:09 Venta La Cuesta 7:12 7:42 8:27 9:42 12:12 20:12 22:12 Ambulatorio de Bellavista 7:16 7:46 8:31 9:46 12:16 20:16 22:16 Antigua Fabrica de Uralita 7:18 7:48 8:33 9:48 12:18 20:18 22:18 Av de Jerez Fremap (Frente) 7:21 7:51 8:36 9:51 12:21 20:21 22:21 Hospital Vigil de Quinones 7:22 7:52 8:37 9:52 12:22 20:22 22:22 Los Bermejales 7:24 7:54 8:39 9:54 12:24 20:24 22:24 Est Benito Villamarin (Frente) 7:26 7:56 8:41 9:56 12:26 20:26 22:26 Av de La Palmera Hospital 7:27 7:57 8:42 9:57 12:27 20:27 22:27 Av de La Palmera ( Bueno Monreal ) 7:29 7:59 8:44 9:59 12:29 20:29 22:29 Av de La Palmera Frente Pabellon Guatemala 7:31 8:01 8:46 10:01 12:31 20:31 22:31 Av de Portugal Bar Citroen 7:32 8:02 8:47 10:02 12:32 20:32 22:32
Horari de dimecres i divendres Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Plaza Del Arenal Renfe 7:00 7:30 8:15 9:30 12:00 20:00 22:00 0:00 Av de Sevilla Venta Las Palmas 7:02 7:32 8:17 9:32 12:02 20:02 22:02 - Club de Campo (I) 7:03 7:33 8:18 9:33 12:03 20:03 22:03 - Asas-Universidad Loyola 7:06 7:36 8:21 9:36 12:06 20:06 22:06 - Trafico 7:09 7:39 8:24 9:39 12:09 20:09 22:09 - Venta La Cuesta 7:12 7:42 8:27 9:42 12:12 20:12 22:12 - Ambulatorio de Bellavista 7:16 7:46 8:31 9:46 12:16 20:16 22:16 - Antigua Fabrica de Uralita 7:18 7:48 8:33 9:48 12:18 20:18 22:18 - Av de Jerez Fremap (Frente) 7:21 7:51 8:36 9:51 12:21 20:21 22:21 0:19 Hospital Vigil de Quinones 7:22 7:52 8:37 9:52 12:22 20:22 22:22 0:20 Los Bermejales 7:24 7:54 8:39 9:54 12:24 20:24 22:24 0:22 Est Benito Villamarin (Frente) 7:26 7:56 8:41 9:56 12:26 20:26 22:26 0:24 Av de La Palmera Hospital 7:27 7:57 8:42 9:57 12:27 20:27 22:27 0:25 Av de La Palmera ( Bueno Monreal ) 7:29 7:59 8:44 9:59 12:29 20:29 22:29 0:27 Av de La Palmera Frente Pabellon Guatemala 7:31 8:01 8:46 10:01 12:31 20:31 22:31 0:29 Av de Portugal Bar Citroen 7:32 8:02 8:47 10:02 12:32 20:32 22:32 0:30
Horari de dijous Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Sortida núm. #4 Sortida núm. #5 Sortida núm. #6 Sortida núm. #7 Sortida núm. #8 Sortida núm. #9 Plaza Del Arenal Renfe 6:00 7:00 7:30 8:15 9:30 12:00 20:00 20:30 22:00 Av de Sevilla Venta Las Palmas - 7:02 7:32 8:17 9:32 12:02 20:02 20:32 22:02 Club de Campo (I) - 7:03 7:33 8:18 9:33 12:03 20:03 20:33 22:03 Asas-Universidad Loyola - 7:06 7:36 8:21 9:36 12:06 20:06 20:36 22:06 Trafico - 7:09 7:39 8:24 9:39 12:09 20:09 20:39 22:09 Venta La Cuesta - 7:12 7:42 8:27 9:42 12:12 20:12 20:42 22:12 Ambulatorio de Bellavista - 7:16 7:46 8:31 9:46 12:16 20:16 20:46 22:16 Antigua Fabrica de Uralita - 7:18 7:48 8:33 9:48 12:18 20:18 20:48 22:18 Av de Jerez Fremap (Frente) 6:19 7:21 7:51 8:36 9:51 12:21 20:21 20:51 22:21 Hospital Vigil de Quinones 6:20 7:22 7:52 8:37 9:52 12:22 20:22 20:52 22:22 Los Bermejales 6:22 7:24 7:54 8:39 9:54 12:24 20:24 20:54 22:24 Est Benito Villamarin (Frente) 6:24 7:26 7:56 8:41 9:56 12:26 20:26 20:56 22:26 Av de La Palmera Hospital 6:25 7:27 7:57 8:42 9:57 12:27 20:27 20:57 22:27 Av de La Palmera ( Bueno Monreal ) 6:27 7:29 7:59 8:44 9:59 12:29 20:29 20:59 22:29 Av de La Palmera Frente Pabellon Guatemala 6:29 7:31 8:01 8:46 10:01 12:31 20:31 21:01 22:31 Av de Portugal Bar Citroen 6:30 7:32 8:02 8:47 10:02 12:32 20:32 21:02 22:32
Horari de dissabte Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Sortida núm. #3 Plaza Del Arenal Renfe 6:00 20:30 0:00 Av de Sevilla Venta Las Palmas - 20:32 - Club de Campo (I) - 20:33 - Asas-Universidad Loyola - 20:36 - Trafico - 20:39 - Venta La Cuesta - 20:42 - Ambulatorio de Bellavista - 20:46 - Antigua Fabrica de Uralita - 20:48 - Av de Jerez Fremap (Frente) 6:19 20:51 0:19 Hospital Vigil de Quinones 6:20 20:52 0:20 Los Bermejales 6:22 20:54 0:22 Est Benito Villamarin (Frente) 6:24 20:56 0:24 Av de La Palmera Hospital 6:25 20:57 0:25 Av de La Palmera ( Bueno Monreal ) 6:27 20:59 0:27 Av de La Palmera Frente Pabellon Guatemala 6:29 21:01 0:29 Av de Portugal Bar Citroen 6:30 21:02 0:30
Horari de diumenge Estació Sortida núm. #1 Sortida núm. #2 Plaza Del Arenal Renfe 6:00 20:30 Av de Sevilla Venta Las Palmas - 20:32 Club de Campo (I) - 20:33 Asas-Universidad Loyola - 20:36 Trafico - 20:39 Venta La Cuesta - 20:42 Ambulatorio de Bellavista - 20:46 Antigua Fabrica de Uralita - 20:48 Av de Jerez Fremap (Frente) 6:19 20:51 Hospital Vigil de Quinones 6:20 20:52 Los Bermejales 6:22 20:54 Est Benito Villamarin (Frente) 6:24 20:56 Av de La Palmera Hospital 6:25 20:57 Av de La Palmera ( Bueno Monreal ) 6:27 20:59 Av de La Palmera Frente Pabellon Guatemala 6:29 21:01 Av de Portugal Bar Citroen 6:30 21:02
Horari de Consorcios de Transporte de Sevilla Bus - M-131 (Av de Portugal Bar Citroen) L'horari Consorcios de Transporte de Sevilla Bus de la ruta M-131, Av de Portugal Bar Citroen, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Plaza Del Arenal Renfe estació a Av de Portugal Bar Citroen estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació Bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Consorcios de Transporte de Sevilla. Actualitzem l'horari de M-131, de Dos Hermanas a Sevilla, cada dia a mitjanit.
Última actualització de 30 de maig de 2024
M-131 Horaris d'indicacions alternatives