M-141 - Plaza de Armas Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 | Sortida núm. #5 | Sortida núm. #6 | Sortida núm. #7 | Sortida núm. #8 | Sortida núm. #9 | Sortida núm. #10 | Sortida núm. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poligono Los Juncales | 6:30 | 7:15 | 8:30 | 9:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 |
Bda Las Marismas | 6:31 | 7:16 | 8:31 | 9:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 14:01 | 16:01 | 18:01 | 20:01 |
Bda Los Principes | 6:32 | 7:17 | 8:32 | 9:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 14:02 | 16:02 | 18:02 | 20:02 |
Bar El Frenazo | 6:33 | 7:18 | 8:33 | 9:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 14:03 | 16:03 | 18:03 | 20:03 |
Bar El Conde | 6:34 | 7:19 | 8:34 | 9:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 | 14:04 | 16:04 | 18:04 | 20:04 |
Rtda Bar Donana | 6:37 | 7:22 | 8:37 | 9:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 | 14:07 | 16:07 | 18:07 | 20:07 |
Av Blanca Paloma (I) | 6:41 | 7:26 | 8:41 | 9:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 14:11 | 16:11 | 18:11 | 20:11 |
C Carretero Mercadona | 6:43 | 7:28 | 8:43 | 9:58 | 10:58 | 11:58 | 12:58 | 14:13 | 16:13 | 18:13 | 20:13 |
Rtda Kia | 6:46 | 7:31 | 8:46 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:16 | 16:16 | 18:16 | 20:16 |
Pgno Guadalquivir | 6:51 | 7:36 | 8:51 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 | 14:21 | 16:21 | 18:21 | 20:21 |
Urb Maestranza (I) | 6:54 | 7:39 | 8:54 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:24 | 16:24 | 18:24 | 20:24 |
Av de Coria La Venta Mapfre | 6:56 | 7:41 | 8:56 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:26 | 16:26 | 18:26 | 20:26 |
Ayuntamiento de Gelves (Frente) | 6:57 | 7:42 | 8:57 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:27 | 16:27 | 18:27 | 20:27 |
Av de Coria Itv (Frente) | 6:58 | 7:43 | 8:58 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:28 | 16:28 | 18:28 | 20:28 |
Rtda Marina | 6:59 | 7:44 | 8:59 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:29 | 16:29 | 18:29 | 20:29 |
Urb Valdomina | 7:01 | - | - | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:16 | 14:31 | 16:31 | 18:31 | 20:30 |
Decathlon | 7:02 | 7:46 | 9:01 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | 14:32 | 16:32 | 18:32 | 20:32 |
Arrocerias Herbas | 7:03 | 7:47 | 9:02 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:33 | 16:33 | 18:33 | 20:33 |
Policia Local San Juan A. (I) | 7:05 | 7:49 | 9:04 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:35 | 16:35 | 18:35 | 20:35 |
C/Ramón y Cajal Bar Geroma | 7:06 | 7:50 | 9:05 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | 14:36 | 16:36 | 18:36 | 20:36 |
Metro San Juan Bajo (U) | 7:07 | 7:51 | 9:06 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:22 | 14:37 | 16:37 | 18:37 | 20:37 |
Bda Guadalajara (I) | 7:10 | 7:54 | 9:09 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 14:40 | 16:40 | 18:40 | 20:40 |
Hipercor Frente | 7:12 | 7:56 | 9:11 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:42 | 16:42 | 18:42 | 20:42 |
Frente Vega Del Rey | 7:15 | 7:59 | 9:14 | 10:30 | 11:30 | 12:30 | 13:30 | 14:45 | 16:45 | 18:45 | 20:45 |
Riomovil | 7:18 | 8:02 | 9:17 | 10:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:48 | 16:48 | 18:48 | 20:48 |
Rtda Pañoleta Caixa | 7:19 | 8:03 | 9:18 | 10:34 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:49 | 16:49 | 18:49 | 20:49 |
Chapina (I) | 7:23 | 8:07 | 9:22 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:53 | 16:53 | 18:53 | 20:53 |
Plaza de Armas | 7:26 | 8:10 | 9:25 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:56 | 16:56 | 18:56 | 20:56 |
Horari de Consorcios de Transporte de Sevilla bus - M-141 (Plaza de Armas)
L'horari Consorcios de Transporte de Sevilla bus de la ruta M-141, Plaza de Armas, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Poligono Los Juncales estació a Plaza de Armas estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Consorcios de Transporte de Sevilla. Actualitzem l'horari de M-141, de La Puebla Del Río a Sevilla, cada dia a mitjanit.