M-333 - Horari
Horari de dissabte
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
San Agustín - Imerys | 8:15 | 14:30 |
San Agustín - Cajamar | 8:19 | 14:34 |
San Agustín - Diagonal | 8:22 | 14:37 |
El Solanillo | 8:28 | 14:43 |
El Solanillo - Entrada | 8:29 | 14:44 |
Las Marinas | 8:32 | 14:47 |
Las Marinas - Aviación | 8:34 | 14:49 |
Las Marinas - P. Canario | 8:35 | 14:50 |
Playa Serena - Paseo Golf | 8:36 | 14:51 |
Hotel Playaluna | 8:37 | 14:52 |
Hotel Golf Trinidad | 8:39 | 14:54 |
Urba - Diverhotel | 8:41 | 14:56 |
Urba - El Minarete | 8:42 | 14:57 |
Urba - Hotel Sabinal | 8:45 | 15:00 |
Urba - Oficina Turismo | 8:48 | 15:03 |
Urba - Hotel Ath | 8:49 | 15:04 |
Plaza Juan De La Cosa | 8:51 | 15:06 |
Urba - Hotel Zoraida V | 8:52 | 15:07 |
Urba - Mariano Hernández | 8:54 | 15:09 |
Roquetas - Castillo | 8:56 | 15:11 |
Roquetas - Puerto | 8:57 | 15:12 |
Roquetas - Alej. Magno | 8:58 | 15:13 |
Roquetas - Centro | 9:01 | 15:16 |
Estación Roquetas | 9:04 | 15:19 |
Roquetas - Plaza Toros | 9:07 | 15:22 |
C.C. Gran Plaza V | 9:09 | 15:24 |
Roquetas - Hortamar | 9:10 | 15:25 |
Pol. Ind. La Algaida | 9:11 | 15:26 |
Barrio San Francisco | 9:13 | 15:28 |
El Parador - Karting | 9:14 | 15:29 |
El Parador - Fabriquilla | 9:15 | 15:30 |
El Parador - Parrales V | 9:16 | 15:31 |
C.C. Viapark | - | 15:34 |
Aguadulce - Las Arenas | 9:18 | 15:36 |
Aguadulce - La Gloria | 9:20 | 15:38 |
Aguadulce - Venta Vitorino | 9:21 | 15:39 |
Aguadulce - Guardia Civil | 9:23 | 15:41 |
Aguadulce - Aparthotel V | 9:25 | 15:43 |
Aguadulce - Puerto | 9:26 | 15:44 |
Hotel La Parra | 9:30 | 15:48 |
Camping La Garrofa | 9:32 | 15:50 |
Almería - Pescadería | 9:36 | 15:54 |
Almería - Puerto V | 9:40 | 15:58 |
Estación Intermodal | 9:44 | 16:02 |
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 | Sortida núm. #3 | Sortida núm. #4 |
---|---|---|---|---|
Almerimar - Mercadona | 7:40 | - | - | - |
Almerimar - Entrada | 7:43 | - | - | - |
San Agustín - Imerys | 7:52 | 8:55 | 14:00 | 14:35 |
San Agustín - Cajamar | 7:56 | 8:59 | 14:04 | 14:39 |
San Agustín - Diagonal | 7:59 | 9:02 | 14:07 | 14:42 |
El Solanillo | 8:05 | 9:08 | 14:13 | 14:48 |
El Solanillo - Entrada | 8:06 | 9:09 | 14:14 | 14:49 |
Las Marinas | 8:09 | 9:12 | 14:17 | 14:52 |
Las Marinas - Aviación | 8:11 | 9:14 | 14:19 | 14:54 |
Las Marinas - P. Canario | 8:12 | 9:15 | 14:20 | 14:55 |
Playa Serena - Paseo Golf | 8:13 | 9:16 | 14:21 | 14:56 |
Hotel Playaluna | 8:14 | 9:17 | 14:22 | 14:57 |
Hotel Golf Trinidad | 8:16 | 9:19 | 14:24 | 14:59 |
Urba - Diverhotel | 8:18 | 9:21 | 14:26 | 15:01 |
Urba - El Minarete | 8:19 | 9:22 | 14:27 | 15:02 |
Urba - Hotel Sabinal | 8:22 | 9:25 | 14:30 | 15:05 |
Urba - Oficina Turismo | 8:25 | 9:28 | 14:33 | 15:08 |
Urba - Hotel Ath | 8:26 | 9:29 | 14:34 | 15:09 |
Plaza Juan De La Cosa | 8:28 | 9:31 | 14:36 | 15:11 |
Urba - Hotel Zoraida V | 8:29 | 9:32 | 14:37 | 15:12 |
Urba - Mariano Hernández | 8:31 | 9:34 | 14:39 | 15:14 |
Roquetas - Castillo | 8:33 | 9:36 | 14:41 | 15:16 |
Roquetas - Puerto | 8:34 | 9:37 | 14:42 | 15:17 |
Roquetas - Alej. Magno | 8:35 | 9:38 | 14:43 | 15:18 |
Roquetas - Centro | 8:38 | 9:41 | 14:46 | 15:21 |
Estación Roquetas | 8:41 | 9:44 | 14:49 | 15:24 |
Roquetas - Plaza Toros | 8:44 | 9:47 | 14:52 | 15:27 |
C.C. Gran Plaza V | 8:46 | 9:49 | 14:54 | 15:29 |
Roquetas - Hortamar | 8:47 | 9:50 | 14:55 | 15:30 |
Pol. Ind. La Algaida | 8:48 | 9:51 | 14:56 | 15:31 |
Barrio San Francisco | 8:50 | 9:53 | 14:58 | 15:33 |
El Parador - Karting | 8:51 | 9:54 | 14:59 | 15:34 |
El Parador - Fabriquilla | 8:52 | 9:55 | 15:00 | 15:35 |
El Parador - Parrales V | 8:53 | 9:56 | 15:01 | 15:36 |
C.C. Viapark | 8:56 | - | 15:04 | - |
Aguadulce - Las Arenas | 8:58 | 9:58 | 15:06 | 15:38 |
Aguadulce - La Gloria | 9:00 | 10:00 | 15:08 | 15:40 |
Aguadulce - Venta Vitorino | 9:01 | 10:01 | 15:09 | 15:41 |
Aguadulce - Guardia Civil | 9:03 | 10:03 | 15:11 | 15:43 |
Aguadulce - Aparthotel V | 9:05 | 10:05 | 15:13 | 15:45 |
Aguadulce - Puerto | 9:06 | 10:06 | 15:14 | 15:46 |
Hotel La Parra | 9:10 | 10:10 | 15:18 | 15:50 |
Camping La Garrofa | 9:12 | 10:12 | 15:20 | 15:52 |
Almería - Pescadería | 9:16 | 10:16 | 15:24 | 15:56 |
Almería - Puerto V | 9:20 | 10:20 | 15:28 | 16:00 |
Estación Intermodal | 9:24 | 10:24 | 15:32 | 16:04 |
Horari de Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus - M-333 ()
L'horari Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria bus de la ruta M-333, , ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Almerimar - Mercadona estació a Estación Intermodal estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Consorcio de Transporte Metropolitano del Área de Almeria. Actualitzem l'horari de M-333, de Almerimar - Mercadona a Estación Intermodal, cada dia a mitjanit.