SG-ZDP - Segovia (Estación De Autobuses) Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 | Sortida núm. #2 |
---|---|---|
Aguilafuente | 7:00 | - |
Zarzuela Del Pinar | 7:06 | 15:30 |
Fuentepelayo (Pza. Mayor) | 7:10 | 15:33 |
Aldea Real | 7:14 | 15:37 |
Mozoncillo | 7:18 | 15:42 |
Carbonero El Mayor | 7:25 | - |
Tabanera La Luenga | 7:28 | 15:48 |
Yangüas De Eresma | 7:31 | 15:51 |
Roda De Eresma | 7:37 | 15:57 |
Segovia - Hospital General | 7:47 | 16:07 |
Segovia - Estación De Autobuses | 7:48 | 16:08 |
Horari de diumenge
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Zarzuela Del Pinar | 17:10 |
Fuentepelayo (La Rapida) | 17:13 |
Aguilafuente | 17:18 |
Escalona Del Prado (Ayuntamiento) | 17:24 |
Sauquillo De Cabezas | 17:30 |
Turégano | 17:36 |
Otones De Benjumea (Cruce Cl-603) | 17:41 |
Villovela De Pirón | 17:46 |
Escobar De Polendos (Cruce) | 17:48 |
Pinillos De Polendos (Venta Pinillos) | 17:50 |
Segovia - Estación De Autobuses | 18:03 |
Horari de LINEcar, Galo Álvarez bus - SG-ZDP (Segovia (Estación De Autobuses))
L'horari LINEcar, Galo Álvarez bus de la ruta SG-ZDP, Segovia (Estación De Autobuses), ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Aguilafuente estació a Segovia - Estación De Autobuses estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'LINEcar, Galo Álvarez.