XG603TB - 09: Santa Baia → Ceip San Marcos Horari
Horari de Entre setmana
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Santa Baia (Cartelle) | 10:30 |
Sabuz (Cartelle) | 10:36 |
Gueral de Arriba (Cartelle) | 10:40 |
Nogueiro (Cartelle) | 10:44 |
Raposeiras (Cartelle) | 10:45 |
Outomuro (Cartelle) | 10:46 |
O Mato (Cartelle) | 10:53 |
Ceip San Marcos (Cartelle) | 11:00 |
Horari de Anpián bus - XG603TB (09: Santa Baia → Ceip San Marcos)
L'horari Anpián bus de la ruta XG603TB, 09: Santa Baia → Ceip San Marcos, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Santa Baia (Cartelle) estació a Ceip San Marcos (Cartelle) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Anpián.
XG603TB Horaris d'indicacions alternatives
- XG603TB Horari - 15: Quintela de Leirado → Celanova
- XG603TB Horari - 21: Celanova → Moreira de Cañón
- XG603TB Horari - 09: Ceip San Marcos → Santa Baia
- XG603TB Horari - 16: Cpi de Padrenda-Crespos → Vilar
- XG603TB Horari - 18: Ies de Celanova → Telleira
- XG603TB Horari - 13: Cpi de Padrenda → Condado
- XG603TB Horari - 24: Maceda → A Lameira
- XG603TB Horari - 22: Maceda → Esgos
- XG603TB Horari - 16: Vilar → Cpi de Padrenda-Crespos
- XG603TB Horari - 19: Ies de Celanova → Furriolo
- XG603TB Horari - 15: Celanova → Quintela de Leirado
- XG603TB Horari - 14: Cpi de Padrenda-Crespos → Pousafoles
- XG603TB Horari - 11: Rabal de Arriba → Centro de Saúde
- XG603TB Horari - 25: Maceda → Santa Eufemia
- XG603TB Horari - 20: Celanova → Casanova
- XG603TB Horari - 14: Pousafoles → Cpi de Padrenda-Crespos
- XG603TB Horari - 10: Moimenta → Centro de Saúde
- XG603TB Horari - 13: Condado → Cpi de Padrenda-Crespos
- XG603TB Horari - 23: Ceip de Maceda → Xinzo da Costa
- XG603TB Horari - 10: Centro de Saúde → Moimenta
- XG603TB Horari - 12: Ies de Celanova → Parbón
- XG603TB Horari - 11: Centro de Saúde → Rabal de Arriba