XG61022 - Paradela - Pradorramisquedo Horari
Horari de dimarts i dijous
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Estación de Autobuses (Viana do Bolo) | 12:00 |
Santa María de Froxais (Viana do Bolo) | 12:12 |
Cruce de Louzaregos (Viana do Bolo) | 12:15 |
Cruce de Paradela (Viana do Bolo) | 12:16 |
San Agustín (Viana do Bolo) | 12:17 |
Quitela de Oumoso (Viana do Bolo) | 12:23 |
Cruce de Umoso (Viana do Bolo) | 12:29 |
Cruce de Tabazoa (Viana do Bolo) | 12:34 |
Dradelo (Viana do Bolo) | 12:37 |
Castiñeira (Viana do Bolo) | 12:42 |
Sever (Viana do Bolo) | 12:45 |
Pradorramisquedo (Viana do Bolo) | 13:04 |
Horari de Atvisa bus - XG61022 (Paradela - Pradorramisquedo)
L'horari Atvisa bus de la ruta XG61022, Paradela - Pradorramisquedo, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Estación de Autobuses (Viana do Bolo) estació a Pradorramisquedo (Viana do Bolo) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Atvisa.