XG800 - Sigüeiro - Porto Avieira Horari
Horari de dilluns
Estació | Sortida núm. #1 |
---|---|
Rúa da Rosa, 8 | 15:00 |
Avenida de Lugo, 22 | 15:06 |
Avenida Rodríguez de Viguri, 16 | 15:08 |
Cruceiro da Coruña, 24 | 15:11 |
Cruceiro da Coruña, 52 | 15:11 |
Cruceiro da Coruña - Mallou | 15:12 |
Cruceiro da Coruña - Rotonda Meixonfrío | 15:13 |
Cruceiro da Coruña - Amio | 15:15 |
Vía Edison - Donuts | 15:18 |
Estrada N-550 - Finsa (Santiago) | 15:21 |
Formarís | 15:23 |
Estrada N-550 - A Sionlla (Santiago) | 15:25 |
A Sionlla (Santiago) | 15:26 |
Agualada (Santiago) | 15:28 |
A Enfesta (Santiago) | 15:29 |
Marantes (Santiago) | 15:30 |
Estr. N-550 - Bar Secho (Santiago) | 15:32 |
Estr. N-550 - C. Estr. Lavacolla (Santiago) | 15:33 |
Avda. Grabanxa, 12 - Sigüeiro (Oroso) | 15:35 |
Avda. Grabanxa, Fronte Á Escola - Sigüeiro (Oroso) | 15:36 |
Refuxio (Oroso) | 15:36 |
Penateixa (Oroso) | 15:37 |
Gándara (Oroso) | 15:38 |
Celso E. Ferreiro - Urb. Porto Avieira (Oroso) | 15:40 |
Horari de Autos Grabanxa bus - XG800 (Sigüeiro - Porto Avieira)
L'horari Autos Grabanxa bus de la ruta XG800, Sigüeiro - Porto Avieira, ofereix als viatgers un horari fiable. L'horari és per al pla de viatge de Rúa da Rosa, 8 estació a Celso E. Ferreiro - Urb. Porto Avieira (Oroso) estació, però és possible que l'horari s'actualitzi per diferents motius.
Pots accedir a una programació en línia en temps real o veure una versió imprimible de la programació bus. Planifica el teu viatge segons l'horari d'avui, demà, entre setmana o el cap de setmana amb la nostra programació fiable i actualitzada d'Autos Grabanxa.