Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Čunovo v Bratislava Autobus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Čunovo?

  Nejbližší stanice u Čunovo jsou:

  • Čunovo, Kostol (X) je 13 metrů daleko, 1 min pěšky.
  • Čunovo, Priehrada (X) je 899 metrů daleko, 12 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Čunovo?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Čunovo: 91.

  Více detailů
Čunovo mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Čunovo v Bratislava

Přemýšlíte, jak se dostat do Čunovo v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Čunovo s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Čunovo.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Čunovo? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Čunovo; Čunovo.

K Čunovo se můžete dostat Autobus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 91

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Čunovo z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Čunovo jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Čunovo
Čunovo Bratislava – mestská časť Čunovo (iné názvy: Bratislava-Čunovo, Mestská časť Čunovo, Čunovo; nesprávne: Čuňovo; maď. Dunacsún, nem. Sandorf) je mestská časť Bratislavy v okrese Bratislava V. Je to najjužnejšia mestská časť Bratislavy a bezprostredne susedí s Maďarskom a Rakúskom. Nachádza sa v blízkosti Dunajskej cyklistickej cesty i Vodného diela Gabčíkovo. K Česko-Slovensku bolo pripojené 15. októbra 1947 na základe Parížskej mierovej konferencie (spolu s Rusovcami a Jarovcami). Dôvodom malo byť umožnenie výstavby bratislavského prístavu na Dunaji. V tom čase išlo z národnostného hľadiska o prevažne chorvátsku obec, časť z tamojších obyvateľov stále používa chorvátčinu a uchováva si národný folklór.Na severnom cípe ostrova v strede mohutného toku Dunaja bolo 9. septembra 2000 otvorené jedno z najmladších európskych múzeí moderného umenia – Danubiana.
Jak do Čunovo hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Čunovo pomocí aplikace!