Přeskočit na hlavní obsah

Jak do 1. mája v Bratislava Iv Autobus nebo Trolejbus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže 1. mája?

  Nejbližší stanice u 1. mája jsou:

  • Na Grbe je 256 metrů daleko, 4 min pěšky.
  • Novoveská (X) je 590 metrů daleko, 8 min pěšky.
  • Vapencová (X) je 800 metrů daleko, 11 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko 1. mája?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky 1. mája: 20, 21, 29.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do 1. mája v Bratislava Iv

Přemýšlíte, jak se dostat do 1. mája v Bratislava Iv, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k 1. mája s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k 1. mája.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do 1. mája? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Na Grbe; Novoveská (X); Vapencová (X).

K 1. mája se můžete dostat Autobus nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 20, 21, 29

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do 1. mája z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do 1. mája jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava Iv, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

1. mája, Bratislava Iv
Snadnější cesta do 1. mája pomocí aplikace!