Přeskočit na hlavní obsah

Plánovač cest veřejné dopravy v Brno

Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Brno
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
qrcode-img

Agentury Autobus

Agentury Vlak

Agentury Tramvaj

Agentury Trolejbus

Projeďte Brno hromadnou dopravou!

Cestování v Brno ještě niky nebylo tak jednoduché. Podívejte se při své cestě k hlavním atrakcím, ulicím nebo k hlavní stanici na pokyny krok za krokem. Podívejte se na jízdní řády autobusů a vlaků, příjezdové časy, upozornění služby a detailní cesty na mapě, abyste přesně věděli, jak se v Brno dostat kamkoliv.

Pří cestování v Brno použijte živé pokyny Moovit a upozornění o výstupu, abyste přesně věděli, kam jít, jak dlouho budete čekat na další linku a kolik zastávek vás ještě čeká. Moovit vás upozorní na čas výstupu - nemusíte se tak neustále starat jestli příští stanice není tou vaší.

Zajímá vás, jak používat veřejnou dopravu v Brno nebo jak platit za veřejnou dopravu v Brno? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit vám může pomoci snadno a za minimální cenu navigovat veřejnou dopravou. Zahrnuje poplatky za veřejnou dopravu, ceny jízdenek a náklady. Hledáte mapu linek veřejné dopravy ve městě Brno? Aplikace pro veřejnou dopravu Moovit zobrazuje všechny mapy veřejné dopravy v Brno se všemi Tramvaj, Vlak, Autobus and Trolejbus trasami a zastávkami na interaktivní mapě.

Brno má 4 typů dopravy, včetně: Autobus, Vlak, Tramvaj, Trolejbus, provozováno několika dopravními společnostmi včetně IDS JMK

Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další