Jak do Depo Hostivař v Praha 10 Autobus, Metro, Vlak nebo Tramvaj

Začátek
Konec
Hledání

Pokyny do Depo Hostivař Praha 10 pomocí veřejné dopravy

Klikněte na cestu pro získání aktualizovaných jízdních řádů, příjezdů linek a pokynů krok za krokem na mapě.

Klikněte na cestu pro získání aktualizovaných jízdních řádů

Jak se dostat do Depo Hostivař pomocí Autobus

Klikněte na Autobus cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Z Pho Quynh Anh 67 min
Chůze
Autobus - 197197
Autobus - 181181
Autobus - 223223
Z Vestec 60 min
Chůze
Autobus - 326326
Autobus - 177177
Autobus - 228228
Z Pejevové 68 min
Autobus - 150150
Autobus - 188188
Autobus - 228228
Z AVAST Software (AVG) 74 min
Chůze
Autobus - 125125
Autobus - 224224
Autobus - 229229
Z GroupM Czech Republic 63 min
Autobus - 125125
Autobus - 181181
Autobus - 223223

Jak se dostat do Depo Hostivař pomocí Metro

Klikněte na Metro cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Z AVAST Software (AVG) 32 min
Metro - B
Metro - A
Z GroupM Czech Republic 31 min
Metro - B
Metro - A

Jak se dostat do Depo Hostivař pomocí Vlak

Klikněte na Vlak cestu a podívejte se na pokyny krok za krokem s mapou, časy příjezdu linky a s aktualizovanými jízdními řády.

Z Pejevové 91 min
Chůze
Vlak - S88S88
Vlak - S9S9
Chůze
Z AVAST Software (AVG) 78 min
Chůze
Vlak - R26R26
Vlak - S9S9
Chůze
Z GroupM Czech Republic 64 min
Chůze
Vlak - S7S7
Vlak - S9S9
Chůze

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže Depo Hostivař?

  • Nejbližší stanice u Depo Hostivař jsou:
    • Praha, Depo Hostivař (E) je 20 metrů daleko, 1 min pěšky
    • Depo Hostivař je 79 metrů daleko, 2 min pěšky
    • Praha, Depo Hostivař (D) je 83 metrů daleko, 2 min pěšky

Která Tramvaj zastávka linky blízko Depo Hostivař?

Která Metro zastávka linky blízko Depo Hostivař?

Která Vlak zastávka linky blízko Depo Hostivař?

Která Autobus zastávka linky blízko Depo Hostivař?

Získejte pokyny z vaší aktuální polohy
Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 2600 měst v 85+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Zobrazit všechny cesty, které mají zastávku v Depo Hostivař v Praha 10, Česká republika.

Nehledáte Depo Hostivař? Chcete najít nejbližší Autobus, Metro, Vlak nebo Tramvaj stanice ve vašem okolí? Vyberte další stanici nebo zastávku z naší mapy a mrkněte se na stanice autobusu, vlaku nebo jiné Praha 10 stanice, která je vám nejblíže.

Chcete vědět, které stanice jsou momentálně ve vašem okolí? Najděte Autobus, Metro, Vlak nebo Tramvaj stanice ve vašem okolí stažením aplikace Moovit. S naší aplikací můžete najít nejbližší autobusovou stanici, vlakovou stanici nebo najít alternativní cesty a řády, které vás k Depo Hostivař dostanou.

Hledáte konkrétní stanici u vašeho cíle? Najděte nejbližší zastávku nebo alternativní zastávky v blízkosti Depo Hostivař s Moovitem. Vyberte ze seznamu alternativní stanic pro Depo Hostivař: Praha; Depo Hostivař; Praha.

Najděte relevantní alternativy hromadné dopravy, jako jsou Autobus, Metro, Vlak nebo Tramvaj cesty k vašemu cíli. Následující dopravní možnosti mají cesty, které projíždí v okolí Depo Hostivař - Tramvaj: 7; Metro: A; Vlak: S9; Autobus: 223, 228, 229.

Jak se dostat k Depo Hostivař je teď s Moovitem jednodušší. Nemusíte mít konkrétní aplikaci pro časy autobusů a další pro časy vlaků: Moovit má všechny informace v jedné jednoduše použitelné aplikaci zdarma. Proto Google Play Store a Apple App Store vybrali Moovit jako jednu z nejlepších aplikací hromadné dopravy a proto přes 250 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Praha 10, věří Moovitu pro své potřeby veřejné dopravy!

Depo Hostivař, Praha 10
Depo Hostivař, Praha 10 Depo Hostivař je druhým ze tří dep pražského metra a nachází se ve Strašnicích v městské části Praha 10 (malé nezastavěné okrajové části areálu opravárenské základny patří do Malešic a Hostivaře). Ostatními jsou Depo Kačerov a Depo Zličín. Depo Hostivař slouží pro vlaky vypravované na linku A. V provozu je od roku 1985. Soupravy jezdící na trase A deponují a převážná část jejich oprav a údržby se provádí v depu Hostivař, které je umístěno z větší části ve Strašnicích v obvodě a městské části Praha 10. Rozkládá se na ploše cca 21,5 ha. Deponovací kapacita je 200 elektrických vozů. Plocha halového komplexu (6 hal) je 34 800 m². V halách je celkem 28 kolejí (20 kolejí pro remizování a provozní ošetření - každá o délce 210 m, 5 správkových kolejí, 1 kolej pro mytí, 1 kolej pro ofukování a 1 testovací kolej pro zkoušky elektrických vozů pod vysokým napětím). Hala oprav je vybavena patkovými zvedáky, hříží a mostovým jeřábem. Součástí depa je přístavek pomocných provozů, který je vybaven dílnami pro údržbu agregátů pneumatické, elektrické a mechanické výzbroje elektrických vozů. K areálu depa přísluší depo pomocných trakčních prostředků (PTP), kde se provádí údržba a opravy lokomotiv, speciálních a drobných vozidel metra. Plocha depa pomocných trakčních prostředků je 1 900 m², v hale jsou 3 koleje. V blízkosti depa je umístěna požární stanice HZS DP-M. Z vjezdového zhlaví depa odbočuje kolej k opravárenské základně metra (OZM). Spojovací trať do depa Hostivař se od trati A odděluje za stanicí Strašnická, hlavní trať má pokračovat kolem strašnické železniční stanice a přes západ Zahradního Města do Hostivaře. Na spojce byla 4. července 1990 otevřena stanice Skalka. 26. května 2006 byla v západní hale depa (bývalé myčce) otevřena stanice Depo Hostivař. Depo bylo dříve připojeno vlečkou s dvojí úvratí do nádraží Praha-Hostivař. Vlečka byla roku 2009 snesena.
Jak do Depo Hostivař hromadnou dopravou - O místě

Nejbližší zastávky do Depo Hostivař v Praha 10

Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Příjezdy ve skutečném čase, jízdní řády, mapy a další