Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Ford Summit Motor v Bratislava Ii Autobus nebo Tramvaj?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Ford Summit Motor?

  Nejbližší stanice u Ford Summit Motor jsou:

  • Kon-Rad (X) je 126 metrů daleko, 2 min pěšky.
  • Zlaté Piesky je 943 metrů daleko, 13 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Ford Summit Motor?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Ford Summit Motor: 53, 65.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Ford Summit Motor v Bratislava Ii

Přemýšlíte, jak se dostat do Ford Summit Motor v Bratislava Ii, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Ford Summit Motor s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Ford Summit Motor.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Ford Summit Motor? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Kon-Rad (X); Zlaté Piesky.

K Ford Summit Motor se můžete dostat Autobus nebo Tramvaj. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 53, 65

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Ford Summit Motor z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Ford Summit Motor jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava Ii, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Ford Summit Motor, Bratislava Ii
Snadnější cesta do Ford Summit Motor pomocí aplikace!