Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Kolín Autobus, Vlak nebo Metro?

Stanice Autobus poblíž Kolín

Jméno stanice Vzdálenost
Kolíndružstevní Dům (A) 4 min chůze
Kolínpošta (A) 8 min chůze

Stanice Vlak poblíž Kolín

Jméno stanice Vzdálenost
Kolín 13 min chůze

Linky Autobus doKolín

Název linky Směr
421 Horní Kruty,Bohouňovice II
424 Kolín,Nádraží
422 Kouřim
675 Pečky,Žel.St.
679 Poděbrady,Žel.St.

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Kolín?

  Nejbližší stanice u Kolín jsou:

  • Kolíndružstevní Dům (A) je 251 metrů daleko, 4 min pěšky.
  • Kolínpošta (A) je 555 metrů daleko, 8 min pěšky.
  • Kolín je 933 metrů daleko, 13 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Kolín?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Kolín: 421, 679.

  Více detailů
 • Která Vlak zastávka linky blízko Kolín?

  Tyto Vlak zastávky blízko linky Kolín: 783, 988, R18, R19, S1, S2.

  Více detailů
Kolín mapa Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Praha.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Kolín

Přemýšlíte, jak se dostat do Kolín, Česká republika? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Kolín s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Kolín.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Kolín? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Kolíndružstevní Dům (A); Kolínpošta (A); Kolín.

K Kolín se můžete dostat Autobus, Vlak nebo Metro. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 421, 679 Vlak: 783, 988, R18, R19, S1, S2

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Kolín z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Kolín jednoduchou, proto více než 930 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Kolín, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Kolín
Kolín Kolín je město na východě Středočeského kraje ležící na řece Labi a obec s rozšířenou působností. Žije zde přibližně 32 tisíc obyvatel a má rozlohu 35 km² s průměrnou nadmořskou výškou 220 metrů. Leží asi 60 km východně od Prahy na obou březích Labe. Kolín byl založen před rokem 1261 pravděpodobně Přemyslem Otakarem II., zachovalé historické jádro je chráněno jako městská památková rezervace. V roce 1845 byl Kolín napojen na důležitou železnici mezi Prahou a Olomoucí, tento fakt je velmi důležitý pro další rozkvět města a od 2. poloviny 19. století město prošlo rychlou industrializací. Kolín je důležitým železničním uzlem. Provozuje se zde průmysl chemický, automobilový, strojírenský, potravinářský, polygrafický a hutnický. Na počest místního hudebního skladatele Františka Kmocha se mezinárodní festival dechové hudby Kmochův Kolín a tvorbu fotografa Jaromíra Funkeho připomíná fotografických festival Funkeho Kolín.
Jak do Kolín hromadnou dopravou - O místě
Obrázek může podléhat autorským právům. Více informací naleznete na Wikipedii
Snadnější cesta do Kolín pomocí aplikace!