Přeskočit na hlavní obsah

Jak do Krásnohorská 5 v Bratislava V Autobus, Tramvaj nebo Trolejbus?

Otázky a odpovědi

 • Jaké stanice jsou nejblíže Krásnohorská 5?

  Nejbližší stanice u Krásnohorská 5 jsou:

  • Ľubovnianska je 283 metrů daleko, 4 min pěšky.
  • Jasovská je 657 metrů daleko, 9 min pěšky.
  • Jasovská (X) je 687 metrů daleko, 9 min pěšky.
  Více detailů
 • Která Autobus zastávka linky blízko Krásnohorská 5?

  Tyto Autobus zastávky blízko linky Krásnohorská 5: 196, 83, 92, 93, 94, 98.

  Více detailů
Nejoblíbenější aplikace městské mobility v Bratislava.
Všechny místní možnosti mobility v jedné aplikaci
Get it on Google Play Download on the App Store

Veřejná doprava do Krásnohorská 5 v Bratislava V

Přemýšlíte, jak se dostat do Krásnohorská 5 v Bratislava V, Slovensko? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k Krásnohorská 5 s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k Krásnohorská 5.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do Krásnohorská 5? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Ľubovnianska; Jasovská; Jasovská (X).

K Krásnohorská 5 se můžete dostat Autobus, Tramvaj nebo Trolejbus. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 196, 83, 92, 93, 94, 98

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do Krásnohorská 5 z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do Krásnohorská 5 jednoduchou, proto více než 865 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Bratislava V, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

Krásnohorská 5, Bratislava V
Snadnější cesta do Krásnohorská 5 pomocí aplikace!